فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / دستگاه پشت پا نشسته پروتئوس Pros 301

دستگاه پشت پا نشسته پروتئوس Pros 301

دستگاه پشت پا نشسته پروتئوس Pros 301

دستگاه پشت پا نشسته پروتئوس Pros 301

دستگاه پشت پا نشسته پروتئوس Pros 301 ساخت کشور چین بوده و تحت لیسانس کشور تایوان قرار دارد؛ موقعیت عضلات درگیر بر روی این دستگاه روی تصویر نشان داده شده؛ پا در قسمتی که قرار می گیرد قابل تنظیم بوده و این بخش طوری طراحی شده که ضد لغزش می باشد.

وزن پشته دستگاه ۱۰۰ کیلوگرم است و سیم بسیار قدرتمندی دارد؛ چرخی که سیم در آن قرار می گیرد روان عمل می کند،برای مفاصل متحرک بلبرینگ تعبیه شده و کار با این دستگاه را راحت تر می کند.

ابعاد این دستگاه ۱۴۸*۸۵*۱۵۷ سانتی متر است و ۱۸۵ کیلوگرم وزن دارد.

در این دستگاه محل نگه داری بطری آب و حوله تعبیه شده است؛ این دستگاه بدنسازی تاییدیه CE دریافت کرده؛ ساختار قاب آن فولادی و بیضی شکل می باشد؛ ارتفاع صندلی به آسانی قابل تنظیم است و دارای محل قفل می باشد.

ورزش با این دستگاه بدنسازی عضلات پشت ران را به خوبی درگیر می کند؛ امروزه تمرینات بدنسازی طرفداران بسیاری دارد؛ این تمرینات توانایی بدن را افزایش می دهند و باعث تقویت استخوان ها می شوند؛ عضلات پشت ران پا ۳ عدد هستند و در اصطلاح همسترینگ گفته می شوند؛ با این دستگاه می توانید عضلات پشت ران خود را بسازید و پاهای خوش فرم و ورزیده ای داشته باشید.

مربیان فیتنس و بدنسازی کار با وزنه و این گونه دستگاه ها را به همه ورزشکاران توصیه می کنند.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …