فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / دمبل ایروبیک سافت گریپ ۰٫۵ کیلوگرمی ریباک

دمبل ایروبیک سافت گریپ ۰٫۵ کیلوگرمی ریباک

دمبل ایروبیک سافت گریپ ۰٫۵ کیلوگرمی ریباک را میتوان به تنهایی یا به عنوان بخشی از برنامه ورزشی تمرینی خود استفاده کرد و معمولا برای انجام دادن تمرینات قدرتی مجموعه ای از تجهیزات با هم ترکیب می شوند تا بتوانند قدرت کل بدن ورزشکار را افزایش دهند و هماهنگی در بین عضلات و فعالیت آنها به وجود آورند.

دمبل ایروبیک سافت گریپ ۰٫۵ کیلوگرمی ریباک

در هر برنامه تمرینی ورزشی مناسب برای انجام دادن حرکات اصلی و پایه مانند؛ سرشانه، پرس، جلو بازو و پشت بازو به وجود دمبل نیاز است و برای افرادی دمبل ایروبیک سافت گریپ 0.5 کیلوگرمی ریباک

که می خواهند در انجام دادن ورزش فیتنس یا زیبایی اندام به جایگاه خاصی برسند، بسیار اهمیت دارد دمبل ها جزو ابزارهای جدا نشدنی مربیان برای اجرای تمرینات هستند و مربیان برای از بین بردن ناهماهنگی های موجود در عضلات و افزایش قدرت بدنی، استفاده از دمبل ها را به شاگردان خود توصیه می کنند.

با استفاده از این دمبل ها ورزشکاران می توانند دامنه وسیعی از حرکت ها و تمرینات ورزشی را انجام دهند و قدرت بدنی خود را افزایش بدهند این دمبل ها چند کاره محسوب می شوند و برای ساختن عضلاتی زیبا و نیرومند بسیار کارآمد هستند و در وزن های مختلف برای سطوح مختلف ورزشی در نظر گرفته شده اند.

مخصوص استفاده بانوان در ورزش با فومی مناسب که هنگام انجام دادن ورزش کاملا به دست ورزشکار می نشیند و از دست لیز نمی خورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …