فیت پینو
خانه / دستگاههای ورزشی / دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم

دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم

دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم : داخل آب مورد استفاده قرار می گیرد که جنس آن استیل ضد زنگ و پلی اتیلن است که با مدت ها قرار گرفتن درون آب هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.

دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم

دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم
دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم

همانطور که می دانید فعالیت در آب باعث کاهش وزن و به تبع آن کاهش فشار بر مفاصل و ستون فقرات خواهد شد که این از ویژگی های استفاده دستگاه های ورزشی هوازی آبی به شمار می آید.

وزن این دوچرخه ثابت آبی معادل ۲۱ کیلوگرم است و با چرخ هایی که در زیر آن قرار گرفته است به راحتی می توان دستگاه را جا به جا نمود و به نقطه دیگری انتقال داد.

مقاومت بالای آب در مقایسه با مقاومت هوا، موجب می شود هر حرکتی در آب برای ورزشکار همراه با سوزاندن میزان قابل توجهی کالری باشد؛ به خصوص این که این دوچرخه ثابت از تنظیم مقاومت نیز برخوردار است و می توان شدت تمرین درون آب را افزایش یا کاهش داد.

زین دستگاه به صورت عمودی قابل تنظیم است و کاربر می تواند ارتفاع صندلی را با قد خود هماهنگ نماید و همچنین دسته این دوچرخه ثابت آبی نیز در صورت نیاز تنظیم خواهد شد.

از این دستگاه می توان در عمق ۱۰۰ تا ۱۴۰ سانتی متر استفاده نمود و با توجه به اینکه استفاده از این دستگاه درون آب باید بدون هیچ گونه لغزش و تکانی انجام شود تا تعادل کاربر به خوبی حفظ شود، پایه های فیکس در این دوچرخه ثابت آبی تعبیه شده است که باعث می شود جای دستگاه ثابت شود.

استفاده متداوم از این دستگاه ورزشی برای افراد سالمند و دچار عارضه های ارتوپدی بسیار موثر است و نیز از بروز آسیب های مفصلی برای افراد با اضافه وزن بالا جلوگیری خواهد کرد.

ابعاد این دستگاه برابر با ۱۲۰h*66*100 سانتی متر است و به راحتی می توان آن را در هر نقطه از استخر قرار داد که مجهز به دسته ارگونومیک می باشد.

از مزایای ورزش با دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم  خاصیت سایش آب به بدن هنگام تمرین دورن آب است که نوعی ماساژ ملایم برای عضلات بدن به شمار می آید. این دستگاه تولیدی از کشور ایران است که از ضمانت ۱ ساله هیدروجیم برخوردار است.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آب کینگ ، بدنسازی در منزل با آب کینگ

آب کینگ روبیمکث ۲۰۵E تنها دستگاه ابدومینال است که به بدن هیچ آسیبی را وارد …