فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / دوچرخه کوهستان فوجی Nevada 27.5 1 9 2018

دوچرخه کوهستان فوجی Nevada 27.5 1 9 2018

دوچرخه کوهستان فوجی Nevada 27.5 1 9 2018

دوچرخه کوهستان فوجی Nevada 27.5 1 9 2018

دوچرخه کوهستان فوجی Nevada 27.5 1 9 2018؛ همانطور که از نامش پیداست، گزینه مناسبی برای استفاده در سطوح ناهموار مانند: کوهستان می باشد که می توان با استفاده از دنده دهی مناسب در هر شرایطی سرعت و حرکت را بر روی دوچرخه به خوبی کنترل نمود؛ این دوچرخه فوجی از ۲۱ دنده برخوردار است که با تغییر آن رکاب زدن تنظیم خواهد شد.

نوع تایر های این دوچرخه فوجیWTB Ranger است و سایز آن برابر با قطر ۷۰ سانتی متر و پهنای ۵٫۷ سانتی متر یا (۲٫۲۵×۲۷٫۵) اینچ است که آج های تایر تاثیر به سزایی در عبور دوچرخه از مسیر های ناهموار، سرعت گرفتن و حتی ترمز گرفتن خواهد داشت.

این دوچرخه فوجی تولید شده از آلیاژ بوده که وزنی معادل ۱۳٫۹۷ کیلوگرم دارد؛ از ویژگی های دوچرخه که در افزایش سرعت آن تاثیر داشته و موجب راحتی کاربر حین استفاده از دستگاه می شود، وزن دوچرخه است.

نوع ترمز این دوچرخه دیسکی- مکانیکی است و سایز روتور آن ۱۶۰ میلی متر می باشد که هنگام فشردن اهرم ترمز، پدهای موجود در طرفین روتور به آن چسبیده و موجب توقف دوچرخه خواهد شد؛ این ترمز ها در هر شرایط آب و هوایی از قدرت توقف بالایی برخوردارند.

این دوچرخه محصولی از شرکت معتبر فوجی، تولید شده در سال ۲۰۱۸ است.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …