فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / رک دمبل | باشگاهی مرتب با رک دمبل هشتی

رک دمبل | باشگاهی مرتب با رک دمبل هشتی

رک دمبل : بخش مهمی از هر گونه امکانات ورزشی، در سالن بدنسازی و بسیاری از کلاس های تناسب اندام می باشد.

رک دمبل
رک دمبل

بهترین گزینه برای مرتب نگه داشتن دمبل ها و جلوگیری از قرار دادن آن ها روی زمین، وجود یک دستگاه یا فضای کافی برای حفظ و نگه داری از آن است، تا تمام دمبل ها روی آن قرار گرفته شوند.

رک دمبل هشتی بانوان معرفی شده در این بخش دارای ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر ، طول ۴۰ سانتی متر و فاصله بین طبقه های آن ۱۰ سانتی متر بوده که دارای ۸ طبقه دو طرفه است و همچنین جنس رک دمبل هشتی بانوان از فلز می باشد.

باشگاهی مرتب با رک دمبل هشتی بانوان

با توجه به تنوع محصولات ورزشی با کیفیت های متفاوت در بازار و حساسیت فیت پینو به عنوان یکی از شاخص ترین برندها در زمینه تهیه و توزیع محصولات ورزشی با سطح کیفی بالا و استراتژی ما بر واردات تجهیزات ورزشی با بالاترین کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت به جای تعدیل قیمت با پایین آوردن کیفیت می باشد.

رک دمبل هشتی بانوان یکی از بهترین پیشنهادهای تک رزم به ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است، چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار است و محصول ایران می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …