فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / خرید مولتی جیم اسپرتک BK177

خرید مولتی جیم اسپرتک BK177

مولتی جیم اسپرتک BK177

مولتی جیم اسپرتک BK177

مولتی جیم اسپرتک BK177 از سری تجهیزات بدنسازی است که با استفاده از آن می توان تمرینات متنوعی را اجرا نمود.

ابعاد این دستگاه ورزشی برابر با ۲۱۳*۱۵۰*۲۱۳ سانتی متر است و حداکثر تحمل وزن آن ۱۵۰ کیلوگرم می باشد.

تمرین با مولتی جیم از آنجایی که می توان با استفاده از آن حرکت های متنوعی را اجرا کرد در بدنسازی بسیار کارآمد بوده و ورزشکاران حرفه ای تمرین با این وسیله را جزئی از برنامه های روزانه خود قرار می دهند.

از سری تمرینات قابل اجرا با این مولتی جیم می توان به زیر بغل دست باز (پشت و جلو)، پشت بازو سیم کش، پشت بازو دوبل، کراس اور، جلو پا و پشت پا، زیر بغل خم، زیر بغل قایقی، سرشانه، بالا سینه، پرس میان سینه و قفسه اشاره نمود.

با توجه به اینکه این دستگاه مورد توجه اکثرا ورزشکاران حرفه ای در جهت تقویت عضلات می باشد بر اساس بالاترین استاندارها ساخته شده است.

با تداوم در اجرای تمرینات از طریق مولتی جیم می توان به درستی عضلات بالا و پایین تنه را تقویت کرد و به طور موثری ورزش بدنسازی را دنبال نمود.

جنس بدنه این وسیله ورزشی بدنسازی از فولادی مقاوم است و صندلی دستگاه از جنس فوم بوده و با مدت ها استفاده و تعریق هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.

وزن صفحات این دستگاه ۱۰۰ کیلوگرم است و ورزشکار قادر است با استفاده از مولتی جیم بدون اینکه نیاز به جا به جایی داشته باشد، اصلی ترین حرکت های بدنسازی را اجرا کرده و به تقویت عضلات بپردازد.

از مزایای بدنسازی با مولتی جیم می توان به تمرین همزمان بالا تنه و پایین تنه اشاره نمود که ورزشکار می تواند علاوه بر اینکه تمرینات دست و بازو انجام می دهد به تمرین پا نیز بپردازد.

این دستگاه محصولی از کشور چین است که شامل ۱سال گارانتی می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …