فیت پینو
خانه / دستگاههای ورزشی / میز پرس ۷ کاره بی اچ فیتنس ،میز پرس ارزان

میز پرس ۷ کاره بی اچ فیتنس ،میز پرس ارزان

میز پرس ۷ کاره بی اچ فیتنس Optima Press با عرض ۱۰۳ و طول ۲۰۸ سانتیمتر و ارتفاع ۱۷۱ سانتیمتری با وزنی معادل ۴۶ کیلوگرم قادر است تا وزن ۱۳۰ کیلوگرم را به راحتی تحمل کند و این وسیله دستگاهی باشگاهی است که مورد استفاده ورزشکاران قرار میگیرد.

میز پرس ۷ کاره بی اچ فیتنس

این دستگاه قابلیت تنظیم در حالات گوناگون مانند: ۱- ۶ حالت تنظیم میله عمودی ۲- ۴ حالت تنظیم پد پشت

میز پرس 7 کاره بی اچ فیتنس

ی ۳- ۳ حالت تنظیم صندلی ۴- ۳ حالت تنظیم پا ۵- ۴ حالت تنظیم پد دست را دارد که به راحتی میتوانید با تنظیم درست آن از تمام حالاتهای آن در تمرینات ورزشی استفاده کنید.

بدنه این پرس ۷ کاره از فلزی بزرگ ساخته شده است که این بدنه سبب استحکام بالا و امکان انجام تمرینات متعدد و متنوع برای ورزشکار میشود.

ابعداد این دستگاه ۱۰۳*۲۰۸*۱۷۱ cm است که فضای کمی هم اشغال میکند.

برخی از تمریناتی که میتوان به وسیله این پرس ۷ کاره اوپتیما انجام داد، شامل: تمرینات عضلات واقع در کمربند شانه ای، عضلات ۲ سر بازو، شکم ، ۴ سر ران و خیاطه است.

این دستگاه به راحتی میتواند تعادل خود را حفظ کند و دارای حداکثر تعادل است.

۷ پایه ای که برای تقسیم وزن پرس ۷ کاره در نظر گرفته شده است این حفظ تعادل را برای دستگاه راحت تر میکند و ورزشکار تا ۱۳۰ کیلوگرم هم باشد در کمال اطمینان میتواند کارش را انجام بدهد.

قابلیت تنظیم پد پشتی در حالات مختلف این امکان را به ورزشکار میدهد تا بتواند در زوایای مختلف تمرین کند و از تمامی امکاناتی که در اختیار او قرار میدهد، استفاده کند.

با استفاده از این دستگاه پرس ۷ کاره به راحتی میتوانید حرکات جلو بازو لاری، جلو یا پشت خوابیده را اجرا کنید.

به یاد داشته باشید که این دستگاه به صورت وزنه آزاد است یعنی باید همراه دستگاه میل هالتر و وزنه صفحه ای هم تهیه شود که در حرکات مختلف استفاده میشود.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آب کینگ ، بدنسازی در منزل با آب کینگ

آب کینگ روبیمکث ۲۰۵E تنها دستگاه ابدومینال است که به بدن هیچ آسیبی را وارد …