فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / پازل استپ آبی هیدروجیم

پازل استپ آبی هیدروجیم

پازل استپ آبی هیدروجیم : وزنی معادل ۶ کیلوگرم دارد و در زیر این پازل استپ آبی به دلیل جلوگیری از تکان و لیز خوردن حین تمرین، پایه های فیکس تعبیه شده است که باعث می شود تخته استپ به خوبی درون استخر ثابت شود، بدون اینکه تکان بخورد.

اجرای تمرین بر روی استپ داخل آب برای درگیر کردن پایین تنه، بالاتنه و همچنین سیستم قلبی عروقی، توصیه می شود و تاثیر به سزایی در پرورش عضلات خواهد داشت.

پازل استپ آبی هیدروجیم

پازل استپ آبی هیدروجیم

علاوه براین تمرین بر روی استپ سبب می شود مقدار زیادتری اکسیژن استفاده ‌کنید که این امر نه تنها به تقویت سیستم تنفسی شما کمک می ‌کند بلکه می ‌تواند ظرفیت ریه‌ها را نیز بهبود ببخشد و سرعت سوخت و ساز یا توانایی بدن برای چربی سوزی را افزایش دهد.

ابعاد این پازل استپ آبی برابر با ۱۹h*35*70 سانتی متر است و به راحتی می توان با قرار دادن پازل های استپ بر روی هم ارتفاع آن ها را تغییر داد.

عمق مجاز برای قرار دادن این پازل استپ درون استخر ۱۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متر بوده و جنس آن از پلی اتیلن می باشد. این پازل استپ تولید کشور ایران است که شامل ۱ سال گارانتی هیدروجیم می شود.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …