فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / پک باشگاهی تی ار ایکس trx ،بهترین پک

پک باشگاهی تی ار ایکس trx ،بهترین پک

پک باشگاهی تی ار ایکس TRX

پک باشگاهی تی ار ایکس trx  یک وسیله ورزشی از جنس نایلون می باشد که بسیار محکم و مقاوم است به طوری که چتربازها برای بند چتر از همین بند استفاده می کنند.

پک باشگاهی تی ار ایکس trx

در انتهای این بند دو دستگیره وجود دارد و تا وزن ۶۰۰ کیلوگرم را تحمل می کند. پک باشگاهی تی آر ایکس شامل بند باشگاهی پرو پک TRX Pro Kit است که با تضمین اصلی بارکد و تگ شناسایی ارائه می شود.

این بند دارای قلاب حرفه ای که به وسیله آچار آلن قفل می گردد، می باشد.

این پک شامل یک بند اصلی، یک بند تنظیم ارتفاع، یک بند برای اتصال به لوله، بالشی پشت در، یک عدد دی وی دی، آچار آلن برای بستن پیچ قلاب و کیف مخصوص می شود.

پک باشگاهی تی ار ایکس trx

این پکیج در مقایسه با سری های دیگر تی آر ایکس مقاومت بالاتری دارد و برای انجام تمرینات حرفه ای در باشگاه طراحی شده است.

بندهای بسیار قوی، راه حل های نصب زیاد، ویدئو پایه ای مربی و راهنمای تمرینات ۸ هفته ای به علاوه تمرینات اضافه برای مشتری از مزیت های این پک به شمار می آید.

هر فرد اگر تا به حال هیچ ورزشی انجام نداده باشد می تواند توسط این وسیله حرکات ورزشی را که از مربی آموخته است اجرا کند، تی آر ایکس یک وسیله ورزشی قابل حمل می باشد که بیش از ۱ کیلوگرم وزن ندارد، این وسیله برای اهداف مختلفی همچون کاهش وزن، افزایش قدرت عضلات، درمان آسیب دیدگی ها و… کاربرد دارد.

این ورزش به صورت ایستاده می باشد و افرادی که تمام روز مجبور هستند پشت میز بنشینند می توانند آن را انجام بدهند تا از خطرات زیاد نشستن در امان بمانند.

این ورزش همه عضلات بدن را به کار می گیرد و استقامت را افزایش می دهد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …