فیت پینو
خانه / تجهیزات ورزشی / چربی‌ سنج تن زیب ، کالیپر

چربی‌ سنج تن زیب ، کالیپر

چربی‌ سنج تن زیب برای اندازه گیری میزان چربی در بدن روش ها و دستگاه های مختلفی وجود دارند که استفاده از وسیله چربی سنج یکی از ساده ترین این راه هاست.

چربی‌ سنج تن زیب

چربی‌ سنج تن زیب

با کمک این چربی سنج ضخامت پوست نقاطی از بدن اندازه گیری می شود و با گذاشتن این اندازه ها در فرمول مخصوص می توانید درصد چربی بدن را اندازه گیری کنید و با مطالعه جدول تناسب اندام متوجه خواهید شد که با تناسب اندام چقدر فاصله دارید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. این وسیله دارای ۲۵ گرم وزن و ابعاد ۱۶*۱۰ سانتی متر است.

در بدن دو نوع چربی وجود دارد، چربی ضروری و چربی زائد که چربی های ضروری در بدن به انجام اعمال حیاتی بدن کمک می کند و برای تنظیم دما، سلامتی پوست و … ضروری است.

چربی‌ سنج تن زیب

میزان چربی بدن باید بین ۳ تا ۵ درصد و در شرایط خاص مانند بارداری باید بین ۸ تا ۱۲ درصد باشد و بیش از این درصدها، چربی ها مضر بوده و به اعضای حیاتی بدن مانند قلب، کبد و … آسیب جدی خواهد زد.

چربی های زائد معمولا در شکم، ران ها و… تجمع بیشتری دارند و به چشم می آیند.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قاسم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09361782848
شماره ثابت: 02166164541
آدرس کانال: fitpino@
پست الکترونیکی: fitpino.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفی های کفش طبی

کفی های کفش طبی کفی های کفش طبی کمکی خوب برای پاها، که پایه نگهداری …