آب کینگ ، بدنسازی در منزل با آب کینگ

آب کینگ روبیمکث ۲۰۵E تنها دستگاه ابدومینال است که به بدن هیچ آسیبی را وارد نمی کند.

با استفاده سایر دستگاه های ورزشی، ورزشکار در هنگام کار کردن ممکن است دچار آسیبی جدی شود ولی با استفاده از این آب کینگ دیگر دچار مشکل نخواهید شد.

آب کینگ
آب کینگ

امتیازات و ویژگی هایی که این دستگاه بدنسازی دارد، مورد تایید پزشکان متخصص قرار گرفته است.

آب کینگ روبیمکث ۲۰۵E

برای طراحی و ساخت این دستگاه مهندسان زیادی از تجربیات فیزیک درمان ها و کمک گرفتن از آنها استفاده کرده و با ساخت این محصول کمک زیادی به ورزش بدنسازی کرده اند.

این دستگاه از مدرن ترین و جدید ترین وسیله ورزشی برای متناسب شدن اندام است که در حالت های مناسب و مطلوب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید عضلات شکم، لگن و… خود را تقویت کنید، بدون اینکه فشار زیاد و نامقولی بر روی ستون فقرات و مهره های مهم گردن شما وارد شود و با طراحی بسیار خوبی بر روی آن انجام شده است که میتوان از امکانات چند دستگاه در یک دستگاه بهره مند شد و از آن استفاده کرد.

این دستگاه طوری طراحی شده است که میتوان به راحتی برای فرم دادن به کلیه عضلات و اندام های بدن از آن استفاده کرد و از ورزش کردن با آن لذت برد.

با استفاده از این دستگاه به آسانی میتوانید ده ها نوع ورزش شکمی، ماهیچه ها، ران پا ، ساق پا، بازو، ساق دست، پهلوها ، کمر و کشاله های ران را انجام دهید.

از این دستگاه خانگی به راحتی برای ماساژ درمانی و رفع گرفتگی عضلات پشت نیز می توانید استفاده کنید و گرفتگی عضلات خود را از بین ببرید.

کش های قدرتی که در این دستگاه تعبیه شده است در قسمت جاپایی رولدار، این امتیاز و امکان را به شما می دهد تا بدون احتیاج به وزنه های سنگین که خطراتی را ممکن است برای شما به دنبال داشته باشد، بتوانید به راحتی ماهیچه های این قسمت از بدن یعنی؛ ساق و ران پاها تقویت کرده و آنها را عضلانی و قوی کنید.

از امکانات ویژه این دستگاه دارا بودن جلو پا کش دار است که کاربر به راحتی میتواند با استفاده از این دستگاه ورزش خوبی را برای فرم دادن و عضلانی کردن ماهیچه های این ناحیه انجام دهد. این دستگاه ساخت ایران است و دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فرو می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.