اختراع دمپایی مردانه پوما که میخچه های پا را از بین می برد!

اگر حداکثر راحتی چیزی است که به دنبال آن هستید، پیدا کردن دمپایی شیک‌تر، دنج‌تر و معقول‌تر از Hacienda LX از Hari Mari دشوار است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دمپایی مردانه پوما می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید و اطلاعاتی جامع در این زمینه به دست آورید.

مطمئناً، رویه آن از چرم مرغوب، آستر شیلینگ تگزاسی واقعی و زیره‌های لاستیکی واقعی برای پوشیدن در فضای داخلی و خارجی ساخته شده است، اما این کفی‌های مموری فوم هستند که این نوع دمپایی‌ها را برای سال‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند.

برخی از مردان دمپایی های کمی بلندتر را ترجیح می دهند و این چاکا در آن جلو ارائه می شود، آن‌ها فوق‌العاده سبک و راحت هستند و دارای رویه‌های چرمی با پوشش اسکاچگارد هستند که در برابر آب و لکه‌ها مقاومت می‌کنند، که آنها را برای پوشیدن در خارج از خانه عالی می‌کند.

دمپایی ها نباید خود را خیلی جدی بگیرند، به همین دلیل است که ما عاشق حس هوی و هوس هستیم که این جفت تام براون روی میز به ارمغان می آورد – که از پشم تارتان دنج ساخته شده است و به سبک داشوند حیوان خانگی نمادین براون، هکتور، طراحی شده است.

اوگ تجدید حیات کرده است، برای مدتی، این برند متعلق به دهه 2010 بود، چیزی که از فهرست مد خارج شد. اما اکنون بازگشته و بهتر از همیشه است و طرح‌هایی را ارائه می‌کند – به‌ویژه تاسمان – که توسط افراد مشهور، هنرمندان، نمادها و تقریباً همه افراد ترند می‌پوشند.

مهم‌تر از همه، سبک‌های آن همان کاری است که یک دمپایی باید انجام دهد: گرما و راحتی هیچ کس مانند Minnetonka یک موکاسین دنج و در هوای سرد درست نمی کند.

اینها با پوست گوسفند مشخص این برند برای راحتی تمام روز، و همچنین رویه پوست گوزن واقعی و زیره لاستیکی بادوام ساخته شده اند که مسیرهای یخی را به راحتی اداره می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.