از حوله تن پوش hobby برای ساخت پوشک بچه استفاده کنید!

قبل از راه اندازی دستگاه، 1 تا 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین را به سطل خود اضافه کنید، بي وقفه!

چرا حوله تن پوش hobby شما اینقدر زبر می شوند؟ تقصیر – از جمله – سنگ آهک است! با این حال، آیا می دانستید که جوش شیرین بوی بد، رنگ ها را احیا می کند و از تجمع رسوبات آهک جلوگیری می کند؟

آنها را به دوز معمولی شوینده خود اضافه کنید.

اما هیچ چیز مانع از این نمی شود که نتوانید مواد شوینده خود را در خانه بسازید تا محصولات پاک کننده ای داشته باشید که به لباس های شسته شده شما و کره زمین احترام بیشتری بگذارند.

برای این کار از صابون مارسی استفاده کنید.

از نرم کننده های شیمیایی گران قیمت – و نه چندان موثر – خارج شوید، ما سرکه سفید را انتخاب می کنیم.

سرکه سفید دشمن سرسخت سنگ آهک است، همچنین بوی بد ناشی از رطوبت را از بین می برد.

در حالی که بعد از شست و شو در لباسشویی بوی سرکه باقی نمی ماند!

برای حوله های خیلی نرم، نرم کننده را با 2 قاشق غذاخوری سرکه، با آب معدنی و چند قطره اسانس دلخواه جایگزین کنید. زیست محیطی تر و زیست محیطی تر، مستقیماً در سینی ماشین لباسشویی قرار می گیرد. یک ترفند جاودانه و موثر مادربزرگ.

می توانید حوله های خود را با خیس کردن آنها در یک لگن آب سرد، با فشار دادن آب لیمو و کمی سرکه سفید، از قبل بشویید. سپس به تمیز کردن ماشین کلاسیک بروید.

آلوئه ورا گیاهی با هزار و یک منبع است! این ماده طبیعی مطلوب به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی و تسکین دهنده اش به یک نرم کننده فوق العاده برای حوله های شما تبدیل شده است.

نکته مادربزرگ؟ حوله های حمام خود را به مدت 2 ساعت در یک لگن آب با آلوئه ورا خیس کنید (برای یک لیتر آب حدود یک قاشق ژل حساب کنید). ژل آلوئه ورا را به راحتی در داروخانه ها یا فروشگاه های ارگانیک پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.