استپ آبی هیدروجیم Hydro Gym

استپ آبی هیدروجیم Hydro Gym دستگاهی ورزشی هوازی است که داخل آب و استخر استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

استپ آبی هیدروجیم Hydro Gym

همانطور که می دانید ورزش استپ یکی از زیر مجموعه های اصلی ایروبیک است که با تداوم در اجرای آن افراد به کاهش وزن و تناسب اندام می رسند.

استپ های آبی نیز به همان اندازه و حتی بیشتر از آن در تناسب اندام موثر بوده و موجب سلامتی خواهند شد.

از نکات مهمی که در هنگام ورزش استپ باید همواره مد نظر قرار گیرد، استاندارد تخته استپ است. همچنین تخته استپ نباید لیز بخورد، باید دارای ارتفاع مناسب بوده و ورزشکار بر روی آن احساس راحتی نماید؛ به همین دلیل این استپ آبی مجهز به پایه های فیکس است که از طریق آن ها به خوبی ثابت شده و مانع از لیز خوردن اسپت خواهد شد.

ابعاد کلی این استپ آبی برابر با ۵۰*۳۰*۲۰ سانتی متر بوده و عمق مناسب برای قرار دادن دستگاه داخل آب ۱۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متر می باشد.استپ آبی هیدروجیم Hydro Gym

با وجود اینکه اصل این حرکت بر روی پاها متمرکز شده است، ولی دست ها نیز نباید به هیچ وجه بی حرکت بمانند؛ در طول انجام استپ، دست ها باید بر اساس نوع حرکت به شکل بازوهای ضربدری، حرکت بازوها در هوا و در امتداد بدن، به ترتیب و پشت سر هم در فعالیت باشند.

همانطور که می دانید استفاده از دستگاه های ورزشی هوازی داخل آب در سلامتی و همچنین درمان بیماری هایی مانند: فلج موضعی، اختلالات اسکلتی و عضلانی بسیار موثر واقع می شود.

این استپ آبی تولیدی از کشور ایران است که دارای ضمانت ۱ ساله هیدروجیم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.