استپ دایره ای آبی هیدروجیم A12

استپ دایره ای آبی هیدروجیم A12 با وزنی معادل ۳۰ کیلوگرم، گزینه ای مناسب برای اجرای تمرینات دورن آب است که با قرار دادن ۳ مون استپ به صورت پازلی ایجاد می شود؛ در صورت نیاز این قطعات مون استپ به راحتی قابل اتصال یا جدا شدن از یکدیگر هستند.

استپ دایره ای آبی هیدروجیم A12

تمرین بر روی استپ به خصوص اگر داخل آب انجام شود، به شدت موجب تقویت توده های عضلاتی شده و به این صورت که پاها هنگام بالا رفتن از تخته استپ فعالیت زیادی خواهند داشت و بازوها نیز در هر حرکت با پاها هماهنگ می شوند.استپ دایره ای آبی هیدروجیم A12

یکی از ویژگی های که استپ باید حتما از آن برخوردار باشد، لیز نخوردن آن است و این وسیله آبی از طریق پایه های فیکس که در زیر آن تعبیه شده است به خوبی در کف استخر ثابت می شود و پایه ها مانع از تکان خوردن استپ هنگام تمرین خواهد شد.

از مزایای تمرین بر روی استپ دایره ای درون آب این است که می توان به صورت گروهی به اجرای فعالیت با این وسیله ورزشی پرداخت که گزینه مناسبی برای یادگیری تمرینات آبی نیز به شمار می آید.

عمق مجاز برای قرار دادن این استپ دایره ای داخل آب ۱۲۰ سانتی متر می باشد و ارتفاع آن ۲۰ سانتی متر است و قطر این استپ دایره ای برابر با ۱۶۰ سانتی متر است.

با استفاده از این وسیله ورزشی هوازی درون آب می توان با اجرای تمرینات متنوع مفرح باعث کالری سوزی و از بین رفتن چربی های اضافه بدن شد.

این استپ دایره ای محصولی از کشور ایران است که شامل ضمانت ۱ ساله هیدروجیم می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.