اسکوتر برقی |چگونه اسکوتر برقی خوب بخریم؟

اسکوتر برقی

اسکوتر برقی
اسکوتر برقی

خرید اسکوتر برقی خوب

قطر چرخ های این اسکوتر برقی 6.5 اینچ می باشد و دارای باتری 4.4 آمپر است و مدت زمانی که طول می کشد تا این دستگاه به طور کامل شارژ شود تا 130 دقیقه می باشد.

این دستگاه اسکوتری با قابلیت نیوبالانس می باشد که این ویژگی در اسکوتر به شما کمک می کند تا راحت تر تعادل خود را حفظ کنید و بتوانید با اسکوتر سواری نمایید.

10 کیلوگرم وزن این دستگاه است و تا وزن 100 کیلوگرم قابلیت تحمل وزن دارد.

اسکوتر برقی

در زمان استفاده از اسکوتر دقت کنید، زیرا اسکوترهای هوشمند و بسیار حساس هستند و با کوچکترین اشاره از سمت عضلات پای شما فورا عکس العمل نشان می دهند.

از این اسکوتر می توانید در سطح هایی که تا شیب 15 درجه دارند استفاده کنید. به یاد داشته باشید برای شارژ دستگاه خود آن را به برق 240 ولت وصل نمایید.

بر روی چرخ های این اسکوتر بزرگسال چراغ های led تعبیه شده است که با قرار گرفتن شما بر روی دستگاه روشن می شود و از نور آنها می توانید برای حرکت در شب استفاده کنید و مسیر حرکتتان را روشن نمایید.

نهایت سرعت این دستگاه تا 20 کیلومتر در ساعت بوده و ابعاد آن 18.6*17.8*58.4 سانتی متر است.

نشانگری هم برای نشان دادن زمان اتمام باتری روی دستگاه گذاشته شده است که به راحتی می توانید از وضعیت دستگاه مطلع شوید.

از طریق بلوتوث این اسکوتر می توانید آهنگ های مورد علاقه تان را منتقل کرده و از اسپیکرهای آن در زمان گشت آنها را بشنوید و سرگرم باشید.

ریموت کنترل این اسکوتر کودک به شما کمک می کند بدون نزدیک شدن به دستگاه آن را کنترل کرده و زمانی که کودکان و نوجوانان شما از این وسیله استفاده می کنند آنها را هدایت و کنترل کنید.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.