اسکوتر میکرو چهار چرخ ارزان

اسکوتر میکرو چهار چرخ مناسب برای کودکان ۲ تا ۶ سال است که طراحی کودکانه با رنگبندی شاد دارد ؛ این اسکوتر  تشکیل شده از یک صفحه اصلی برای قرار دادن پاها بر روی اسکوتر بوده و دارای فرمان قابل تنظیم و ۴ عدد چرخ می باشد.

کودکان می توانند با استفاده از این اسکوتر چرخ به صورت تک پا نیز حرکت نمایند ، زیرا وزن این اسکوتر بسیار سبک بوده و به آسانی حمل می شود.

اسکوتر میکرو چهار چرخ

کودک شما می تواند حین استفاده از این اسکوتر  چهار چرخ به دلیل برخورداری از تعداد ۴ چرخ که از چراغ برخوردار می باشد ، به خوبی تعادل خود را حفظ نموده و به این ترتیب اسکوتر  را به تنهایی حرکت دهد.

اسکوتر چهار چرخ

از مزایای این اسکوتر میکرو چهار چرخ می توان به فرمان قابل تنظیم اسکوتر اشاره نمود که می توانید با توجه به قد کودک تان ، فرمان را تنظیم نمایید ، تا هرچه راحت تر از این اسکوتر میکرو چهار چرخ استفاده نماید ؛ دستگیره های این اسکوتر میکرو چهار چرخ نیز از جنس پلاستیک می باشد که طول عمر بالایی خواهد داشت

اسکوتر میکرو چهار چرخ
اسکوتر میکرو چهار چرخ

.

وزن این اسکوتر  ۲٫۷ کیلوگرم بوده و جنس اسکوتر از فلز است که بسیار سبک می باشد ؛ این اسکوتر میکرو چهار چرخ مناسب برای کودکان تا وزن ۵۰ کیلوگرم است.

ترمز این اسکوتر  از نوع پدالی می باشد که کودک می تواند به آسانی با قرار دادن پا بر روی پدال ، باعث توقف سریع اسکوتر شود.

استفاده از این اسکوتر  بسیار آسان بوده و گزینه ای بسیار مناسب برای تفریحات روزانه کودکان است ؛ اسکوتر میکرو چهار چرخ دارای ۱۲ ماه ضمانت و تامین قطعات یدکی می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.