مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اسکی فضایی بهترین ورزش‌ هوازی است؟

آنچه در این مقاله می خوانید .....

اسکی فضایی (Elliptical)بهترین دستگاه ورزشی برای سوزاندن چربی که مناسب افراد با درد زانو، کدام است؟مزایای استفاده از دستگاه الیپتیکالمجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

اسکی فضایی (Elliptical)

اسکی فضایی (Elliptical)

بهترین دستگاه ورزشی برای سوزاندن چربی که مناسب افراد با درد زانو، کدام است؟

پاسخ اسکی فضایی یا الیپتیکال است، در مقایسه با تردمیل فشار کمتری را بر مفاصل وارد می کند، یعنی برای کسانی که درد زانو دارند، گزینه خوبی است. در هنگام کار با اسکی فضای حتما” توجه کنید که ضربان قلبتان را با قدم زدن سریع بالا نگه دارید.

مزایای استفاده از دستگاه الیپتیکال

مزایای استفاده از دستگاه الپتیکال برای کاهش وزن آشکار است، زیرا بسیاری از افراد با استفاده از این دستگاه موفق به کاهش وزن سریع خود در یک زمان مشخص شده اند. تحقیقات نشان می دهد که اسکی فضایی نسبت به برخی ورزش ها به مانند: کوهنوردی و دوچرخه سواری ترجیح داده می شوند.

از لحاظ کالری سوزانده شده، تمرینات بر روی این دستگاه ها قابل قیاس با تردمیل هستند، زیرا اغلب راحتی بیشتری با اسکی فضایی احساس می شود، چون گروه های بزرگتری از عضلات برای حرکت کردن فرد استفاده می شوند. تعداد دقیق کالری در طول تمرین به عوامل مختلفی از قبیل سن، جنسیت و سطح فعلی تناسب اندام شما مرتبط است، اما مطمئنا یکی از موثرترین دستگاه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید، اگر هدف شما کاهش وزن باشد، آن اسکی فضایی است.

تمرین مطلوب: افزایش استقامت و شیب به آرامی. ست های 90 ثانیه ای را با سرعت بالا انجام داده و در ادامه 3 دقیقه با سرعت آرام تمرین کنید.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای هوازی ( تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

مجید قاسم زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.