اطلاعات جامع انواع تخت خواب نوزاد

BBB جامع ترین و بزرگترین مجموعه داده موجود است که شامل داده های نظرسنجی خانواده توزیع قبل و بعد از تخت نوزاد کنار مادر است که امکان ارزیابی برنامه حیاتی را فراهم می کند.

بسیاری از برنامه های اهدای گهواره در سراسر ایالات متحده فعال هستند، اما تا به امروز و بر اساس دانش ما، تنها یک نشریه برای ارزیابی اثربخشی یک برنامه وجود داشته است.

با توجه به هزینه زیاد منابع درگیر در برنامه های اهدای تخت نوزادی، این ارزیابی به موقع و دیر شده است. علاوه بر این، از آنجایی که BBB خانواده های پرخطر را هدف قرار داده است، نتایج تجزیه و تحلیل این پتانسیل را دارد که توجه و بودجه اضافی را برای اهدای گهواره مشابه و ایمن جلب کند. برنامه های آموزش خواب

هدف اصلی برنامه BBB فراهم کردن تختی ایمن برای مادرانی بود که در غیر این صورت به آن دسترسی نداشتند تا شیوع اشتراک تخت را کاهش دهد، یک محیط خواب بالقوه ناامن برای نوزاد تازه متولد شده.

نتایج تحلیل نشان می دهد که این هدف محقق شده است. در حالی که قصد استفاده از تخت خواب نوزاد یا سینه زیاد بود، تنها نیمی از مادران گزارش دادند که از یک تخت پس از زایمان (قبل از دریافت تخت BBB) استفاده کردند.

پس از دریافت گهواره، 90 درصد از مادران پاسخ دادند که نوزادشان در گهواره خوابیده است. میزان اشتراک در رختخواب پس از مداخله به 16 درصد در مقایسه با 38 درصد پس از زایمان کاهش یافت.

در میان مادران سیگاری، گروهی که در معرض خطر ابتلا به SIDS در هنگام به اشتراک گذاشتن رختخواب بودند، این مداخله همچنین نرخ اشتراک تخت را کاهش داد، اگرچه نه به طور چشمگیری (22٪). هنگامی که از آنها پرسیده شد اگر نوزادشان تخت BBB را دریافت نمی‌کرد کجا می‌خوابید، 32 درصد پاسخ دادند که در تخت والدین خود یا در کالای خواب نوزاد با شخص دیگری (به غیر از والدین یا خواهر و برادر) می‌خوابیدند.

مداخله همچنین بر آگاهی مادر از وضعیت خواب توصیه شده نوزاد تأثیر مثبت داشت. در حالی که حدود سه چهارم مادران پاسخ صحیح را در نظرسنجی های قبل از تولد و پس از زایمان تشخیص دادند، این نسبت پس از مداخله به 90 درصد افزایش یافت. می‌توان انتظار داشت که در نظرسنجی پس از زایمان نسبت بیشتری وجود داشته باشد، زیرا مادران احتمالاً باید آموزش خواب ایمن را در بیمارستان زایمان دریافت می‌کردند.

با این حال، به نظر می رسد که این روش آموزش کمتر از مداخله BBB موثر بوده است همچنین افزایش اندک اما قابل توجهی در نوزادانی که برای خواب پس از مداخله به پشت خوابیده بودند، مشاهده شد.

این با مطالعات نشان می دهد که 81 درصد از مادران آفریقایی آمریکایی از وضعیت خواب توصیه شده برای نوزادان استفاده می کنند، مطابقت دارد.

ما تفاوت‌های نژادی-قومی کوچکی را در انتخاب وضعیت خواب یافتیم، به طوری که نوزادان سیاه‌پوست کمتر به پشت خوابیده بودند. این با سایر داده های ملی مطابقت دارد.

  • منابع:
    1. Evaluation of Bedtime Basics for Babies: A National Crib
  • تبلیغات: 
  1. مرکز خرید پارچه لگ چرم نازک
  2. بهترین تولیدکننده تاپ ورزشی نخی زنانه
  3. بازار خرید و فروش ابزار دست دوم طلا سازی
  4. تقویت موی سر با استفاده از زرشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.