خرید ویژه بایو ماسک تمام صورت غواصی

بایو ماسک تمام صورت غواصی Diving Bio Full Face Mask
بایو ماسک تمام صورت غواصی Diving Bio Full Face Mask

بایو ماسک تمام صورت غواصی Diving Bio Full Face Mask

بایو ماسک تمام صورت غواصی Diving Bio Full Face Mask تمام صورت غواصی بسیار سبک می باشند.
درسری جدید ۲۰۱۶، ماسک های تمام صورت غواصی با استفاده از قاب ماسک آلومینیومی و جایگزین نمودن قطعات فلزی با قطعات ساخته شده از رزین پلاستیکی مخصوص POM تولید شده اند که باعث کاهش چشم گیر وزن ماسک تمام صورت گردیده است.

این طراحی با توجه به درخواست غواصان صورت گرفته تا این ماسک ها علاوه بر غواصی صنعتی و نظامی، با کاهش قیمت و وزن بیشتر مورد توجه غواصی اسپرت قرار گیرند.

قاب ماسک های تمام صورت غواصی:

در این سری به جای قاب استیل از قاب های آلومینیومی بایو ماسک های آپولو استفاده شده است.

پورت های ماسک تمام صورت غواصی:

با استفاده از تکنولوژی ماشین کاری حرفه ای تمامی پورت های فلزی (پورت های سیستم ارتباط صوتی زیر آب، پورت تنفس در سطح و پورت خروج آب ماسک) به پورت های ساخته شده از رزین پلاستیکی POM مخصوص یک تکه تبدیل شده اند.
هم اکنون این سری از ماسک ها را می توان به همراه دهنی غواصی و پورت های پلاستیکی سفارش دهید.

امکانات:

این ماسک ها تمام صورت حرفه ای ا بالاترین کیفیت سیلیکون مشکی مات ژاپن و یا لاستیک مقاوم در برابر مواد نفتی (لاستیک آکری لونی تریال – بوتادین) جهت استفاده در مصارف صنعتی در آب های آلوده تولید می گردند.

مدل های لاستیکی NBR برای حداکثر محافظت از ورود هر گونه مایع به داخل ماسک غواصی طراحی شده اند، این مدل را می توان درون گازوئیل، نفت، بنزین و حتی بنزین هواپیما، آب های اسیدی یا بازی، نیروگاه های اتمی استفاده نمود.

با توسعه این طراحی هم اکنون می توان این ماسک های تمام صورت غواصی را به صورت ترکیبی با هود مخصوص برای غواصی در آب های سرد و آلوده استفاده نمود.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.