با اسکاچ تهران درد کمر خود را درمان کنید!

آیا ماشین ظرفشویی می تواند با مدار پانزده آمپر کار کند؟ پاسخ به دستورالعمل سازنده بستگی دارد. برخی از ماشین های ظرفشویی و اسکاچ تهران می توانند با مدارهای 15 آمپر کار کنند، در حالی که برخی دیگر نیاز به مدار جداگانه دارند.

در هر صورت، مطمئن شوید که سیم ها به اندازه کافی بلند هستند تا امکان حرکت ماشین ظرفشویی را فراهم کنند. فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک کلید مدار در نظر گرفت، این مقاله به شما کمک می کند تا بر اساس نیازهای خاص خود تصمیمی آگاهانه بگیرید.

در طول بحران کرونا، بهداشت خانه و آشپزخانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا بسیاری از مردم بیشتر در خانه هستند و اغلب برای خودشان آشپزی می‌کنند، اما در عین حال از نیاز به محافظت از خود در برابر سایر بیماری‌های عفونی بسیار آگاه هستند.

اسفنج های آشپزخانه پخش کننده واقعی میکروب هستند، در یک سانتی متر مکعب از مواد اسفنجی تا 54 میلیارد باکتری وجود دارد.

آیا تمیز کردن اسفنج با گرم کردن آن در مایکروویو ایده خوبی است؟ به طور کلی درمان با اسفنج مرطوب به این صورت ایده خوبی است، اما آیا از نظر علمی می توان آن را توصیه کرد؟

خوب، یک خبر خوب و یک خبر بد وجود دارد: “حداکثر 99.99999٪ از کل باکتری های اسفنجی در اجاق مایکروویو از بین می روند، با این حال، آنهایی که زنده می مانند دوباره به سرعت رشد می کنند.

اینکه آیا و چگونه درمان منظم مایکروویو بر ترکیب جامعه میکروبی تاثیر می گذارد. یک اسفنج آشپزخانه، تا به حال، کاملا ناشناخته بود.

در یک مطالعه در سال 2017 که در Scientific Reports منتشر شد، محققان آلمانی تجزیه و تحلیل میکروب اسفنج‌های آشپزخانه را با نتایج شگفت‌آوری انجام دادند.

362 نوع مختلف باکتری در شکاف اسفنج هایی که آنها از خانه های معمولی جمع آوری کرده بودند، به تعداد شگفت انگیز – تا 45 میلیارد در هر سانتی متر مربع – کمین کرده بودند.

(این مقدار تقریباً همان مقداری است که در نمونه مدفوع متوسط انسان یافت می شود.) با در نظر گرفتن اندازه یک اسفنج ظرف معمولی، این تقریباً 5.5 تریلیون حشره میکروسکوپی است که روی چیزی که برای “تمیز کردن” ظروف خود استفاده می کنید می خزند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.