با روتختی عروس برای خود چادر سفید درست کنید!

اگر می خواهید اتاق خواب شما به عنوان پناهگاهی در برابر استرس های روزانه باشد، یک تکه مبلمان از بقیه مهمتر است: تخت.

اما شما باید بیشتر از انتخاب یک تشک و چارچوب و روتختی عروس، تخت خوب انجام دهید.

نحوه لباس پوشیدن تخت – چه یک پد تصادفی از کتانی سفید ایجاد کنید، یا کوهی از پایین که بالای آن انبوهی از بالش های رنگارنگ قرار دارد – بر حس اتاق تأثیر می گذارد.

آیا می‌خواهید رنگ‌ها، لایه‌هایی از بافت و حسی از هوس داشته باشد؟ یا می‌خواهی آرام باشد؟» او پرسید “شما می توانید تخت خود را همانطور که خودتان لباس می پوشید بپوشید. این می تواند بازتابی از روحیه و سبک شما باشد.»

ما از طراحان داخلی و کارشناسان ملافه‌ها در مورد اصول اولیه، از ملحفه‌های نصب شده گرفته تا بالش‌های تزئینی، و همچنین نکاتی برای پوشاندن تختخوابی که در طول روز جذاب به نظر می‌رسد و در هنگام غوطه‌ور شدن در شب را تشویق می‌کند، راهنمایی خواستیم.

ملحفه‌ها زیرپوش‌های تخت هستند: وقتی تخت کاملاً پوشیده باشد، تعداد زیادی از آنها را نمی‌بینید، اما تأثیر قابل‌توجهی بر راحتی دارند زیرا در تماس مستقیم با پوست شما هستند.

ورق‌های باکیفیت بیشتر در بافت‌های مختلف پنبه‌ای، معمولاً پرکال یا ساتن یا کتان ارائه می‌شوند و هیچ انتخابی بهتر از بقیه نیست، این همه به ترجیح شخصی بستگی دارد.

پرکال پنبه ای یک بافت ساده با ظاهر و ظاهر نسبتا مات است آنکی اسپتس، بنیانگذار شرکت ملافه Area، می‌گوید: «این پارچه بسیار قابل تنفس است و در لمس به نوعی ترد و خنک است.

حتی می‌توانید در فروشگاه دست خود را روی آن بگذارید و پرکال خنک‌تر از ساتن احساس می‌شود. پرکال در میان افرادی که اغلب زیر پوشش احساس می کنند بیش از حد گرم است محبوب است.

ورقه های ساتین برای ارائه حس ابریشمی تر و لوکس تر بافته شده اند، خانم اسپتس گفت: “این روکش بسیار صاف تری دارد.” «خیلی نرم است، وقتی آن را لمس می کنید مقاومت ناپذیر است.

اما آنها همچنین می توانند برای خوابیدن کمی گرمتر احساس کنند، بنابراین اینجاست که باید بدانید چه چیزی را دوست دارید.”

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.