با روغن حیوانی گوسفندی اصل پاستیل های رنگی درست کنید!

شرایط استفاده را بخوانید، اگر با روغن حیوانی گوسفندی اصل ضروری شروع می کنید، اقدامات احتیاطی را بخوانید

اصطلاح روغن به مواد شیمیایی اشاره دارد که به طور همزمان چربی دوست (مخلوط با روغن های دیگر، محلول در چربی) و آبگریز (با آب مخلوط نمی شود) و عمدتاً حاوی هیدروکربن هستند.

در این مقاله، من شما را به شیرجه رفتن به پیچیدگی های دیوانه کننده روغن ها و روغن های حامل در رایحه درمانی می برم.

اگر دوره ای را با من دنبال کردید، وارد آروما پلاس شوید و رایحه درمانی را در 10 کلمه بخوانید، نسخه ای گسترده با 10 مفهوم.

این یک مقاله برای خوانندگان “مبتدی” است، این مقاله به عنوان جایگزینی برای توصیه های پزشکی حرفه ای، تشخیص یا درمان در نظر گرفته نشده است.

روغن ها می توانند منشا حیوانی، گیاهی یا پتروشیمیایی داشته باشند: به عنوان مثال روغن ماهی غنی از امگا 3 از ماهی آنچوی، ساردین یا ماهی خال مخالی، روغن زیتون جنوبی (Olea europaea) (گیاهی)؛ روغن موتور لازم (پتروشیمی).

رایحه درمانی عمدتا از دو نوع روغن استفاده می کند: روغن های ضروری (EO) و روغن های گیاهی (PO).

اسانس ها طبق تعریف قبلی روغن نامیده می شوند: آنها منشا گیاهی دارند، محلول در چربی هستند و با آب مخلوط نمی شوند. با این حال، بر خلاف، به عنوان مثال، “روغن های گیاهی” (به زیر مراجعه کنید) هیچ ماده چربی ندارند.

همچنین هیچ عنصر غذایی (مواد مغذی) را در اسانس‌ها پیدا نمی‌کنید که بخواهید در رژیم غذایی خود به آن توجه کنید، بنابراین فهرستی از مواد تشکیل دهنده مورد نیاز طبق قانون برای مواد غذایی در بلژیک را روی بسته بندی اسانس ها نمی توانید پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.