با شیلنگ بخاری روا به راحتی برای خود چوب پرده درست کنید

گر هر یک از علائم بالا را مشاهده کردید، وقت آن است که فورا وسیله نقلیه خود را توسط یک متخصص مراقبت از خودرو بررسی کنید.

برای تهیه شیلنگ بخاری روا می توانید به لینک موجود در این سایت مراجعه نماییدو اطلاعات کافی در مورد آن را به دست آورید.

متخصص مراقبت از خودرو شما احتمالاً تمام قسمت های سیستم گرمایش و سرمایش شما را بازرسی می کند تا مطمئن شود که مشکل فقط به شیلنگ های بخاری محدود می شود.

شیلنگ های بخاری پس از شناسایی مشکل تعویض می شوند، هر گونه مشکل دیگر در مورد سیستم های گرمایش یا سرمایش نیز در آن زمان حل خواهد شد.

بهترین راه برای تعمیر و نگهداری شیلنگ بخاری در ماشین خود رزرو وقت از طریق CarAdvise است.

CarAdvise مراقبت از خودرو را ساده می کند و تضمین می کند که برای کلیه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو کمتر از قیمت فروشگاه بپردازید.

شیلنگ بخاری یک شلنگ لاستیکی است که در خودروها استفاده می شود و خنک کننده داغ را به هسته بخاری منتقل می کند. شیلنگ بخاری به پمپ آب و هسته بخاری متصل می شود که در بیشتر خودروها در کنار دیوار آتش قرار دارد.

هنگامی که مایع خنک کننده داغ از هسته بخاری عبور می کند، یک فن هوا را در سراسر هسته به گردش در می آورد که هوا را گرم می کند و آن را در سراسر کابین خودرو پخش می کند.

با گذشت زمان، مانند بسیاری از محصولات لاستیکی، شیلنگ بخاری ممکن است به دلیل گرمای شدید و سن آن شکننده شود. این ممکن است باعث از کار افتادن شیلنگ بخاری و نشت مایع خنک کننده موتور و داغ شدن بیش از حد موتور شود.

برای جلوگیری از این اتفاق، صاحبان وسایل نقلیه باید سالانه شیلنگ را از نظر ترک، نواحی متورم یا شکافی که ممکن است باعث خرابی شلنگ بخاری شود، بررسی کنند، در صورت لزوم شیلنگ باید تعویض شود.

قبل از اینکه بخواهید شیلنگ بخاری را بازرسی یا تعویض کنید، موتور باید کاملا خنک شود.

قرار گرفتن در معرض مایع خنک کننده بسیار داغ باعث آسیب جدی بدن می شود، مایع خنک کننده رادیاتور باید با احتیاط کار شود، زیرا بسیار سمی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.