تخته بالانس دسته دار MAXWELL

تخته بالانس دسته دار MAXWELL : افزایش تعادل با تخته بالانس یا تخته تعادلی است که در اکثر ورزش ها برای بالا بردن تعادل و استقامت از این وسیله ورزشی استفاده می شود و همچنین ورزشکاران حرفه ای زیادی در رشته های مختلف ورزشی از تخته بالانس برای رسیدن به اوج آمادگی هوازی خود استفاده می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تخته بالانس دسته دار MAXWELL معرفی شده در این بخش دارای قطر 38 سانتی متر و ارتفاع 8 سانتی متر بوده و از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت ، همچنین بسیار سبک و بادوام است و شرایطی را فراهم کرده تا در زمان ورزش، احساس رضایت بیشتری را تجربه کنید.

تخته بالانس دسته دار:

تخته بالانس دسته دار MAXWELL ابزار کمکی بسیار مناسبی برای تمرینات تعادلی و استقامتی نیز می باشد، رویه غیر متعادل آن کاربر را به چالش می کشد و در تقویت عضلات پایین تنه و تمرینات مختلف بسیار موثر است.

شما بعد از استفاده از تخته بالانس دسته دار MAXWELL در صورت کثیف شدن می‌توان آن را شستشو دهید.

تخته بالانس دسته دار
تخته بالانس دسته دار

یکی از مزیت های این محصول داشته دسته کش دار است که می توانید هنگامی که بر روی تخته ایستاده اید دسته های آن را در دست گرفته و تمرین خود را آغاز نمایید.

این مدل تخته بالانس یکی از بهترین پیشنهادهای فیت پینو به ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است، چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده که برای استفاده در فضای باز و سالن مناسب است و محصول چین می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.