تاثیر الیاف با کیفیت و مرغوب در ساخت مبل

هرگز یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید و هرگز مبل را صرفاً از روی پارچه آن انتخاب نکنید.

گفتنی است، اثاثه یا لوازم داخلی واقعاً مهم است، زیرا این چیزی است که سال ها پس از خرید می بینید و احساس می کنید.

از این رو برای دانستن قیمت مبل راحتی ارزان می توانید به مراکز و نمایندگی های فروش این نوع از محصول مراجعه نمایید.

اگر با دقت نگهداری شوند، برخی از پارچه های با کارایی بالا می توانند بیش از یک دهه دوام بیاورند. هر دو الیاف طبیعی و مصنوعی درجات مختلفی از دوام را ارائه می دهند، به طوری که الیاف طبیعی به طور کلی عمق رنگ غنی تری را نشان می دهند و الیاف مصنوعی احساس صاف تری را نشان می دهند.

برخی از خرده فروشان مبلمان ممکن است تعداد مالش تست سایشی Martindale یا Wyzenbeek را تبلیغ کنند، که باید به نشان دادن دوام پارچه کمک کند.

برای اطلاع و یادگیری از طرز تهیه مربای هویج غلیظ می توانید از سایت های بسیار معتبر اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

تولیدکنندگان مبلمان در ایالات متحده تمایل دارند از امتیاز Wyzenbeek استفاده کنند، در حالی که تولید کنندگان اروپایی تمایل به استفاده از امتیاز Martindale دارند.

Svenja Diekmann، طراح ارشد در مستقر در استکهلم، توصیه می‌کند: «تعداد مالش مهم است، و من توصیه می‌کنم پارچه‌هایی با کارایی بالا با حداقل 50000 مالش [Martindale] به‌عنوان استاندارد، 80000 مالش به‌عنوان ممتاز، و هر چیزی بیش از 100،000 کارایی بالا در نظر گرفته شود، توصیه می‌کنم». تولید کننده مبلمان سجاف.

یکی از بهترین روش ها و طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را می توانید از سایت مطلع شوید.دوخت صندلی در مدرنیکا. عکس: گریگوری هان
هم پارچه‌های مصنوعی و هم طبیعی می‌توانند قرص بخورند، اما منسوجات با کیفیت بالاتر با رشته‌های بلندتر و بافت‌های سفت‌تر قرص کمتری دارند.

Jay Novak از Modernica خاطرنشان کرد که پارچه های الیاف طبیعی در ابتدا بیشتر تمایل به قرص دارند، اما در نهایت الیاف شل خود را می ریزند تا با گذشت زمان و استفاده نرم تر و نرم تر شوند.

الیاف ساخته شده به دست انسان، پرده شدن را طولانی تر و واضح تر نشان می دهند، اما هیچ کدام غیر طبیعی یا نقص محسوب نمی شوند.

آسیاب های پارچه برای پیلینگ، با استفاده از مقیاس پنج درجه آزمایش می کنند. به گفته ناتالی کویین، مدیر کالاهای اثاثه یا لوازم داخلی در Room & Board، نمره 2 یا کمتر به این معنی است که پارچه احتمالاً مشکلاتی برای پر کردن دارد.

برای دانستن و نحوه تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود لازم است به مراکز خدماتی مراجعه نمایید.

این امتیاز معمولاً به کاتالوگ یا وب سایت نمی رسد، بنابراین باید از خرده فروش در مورد شماره آن بپرسید. در صورت مشاهده قرص، می توانید از یک ریش تراش قرص یا حتی یک تیغ دستی تیز (به آرامی) برای حذف الیاف اضافی استفاده کنید تا نگرانی های مربوط به اثاثه یا لوازم داخلی را برطرف کنید.

 • منابع:
  1. Sofa Buying Advice From the People Who Design and Make Them
 • تبلیغات: 
  1. تولید انواع زرشک مشهد
  2. توزیع مستقیم پارچه لگ ساده باکیفیت
  3. مرکز توزیع کیف ورزشی زنانه سایز بزرگ
  4. فروش انواع قلم تراش sisma در فروشگاه های معتبر

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.