تردمیل آبی هیدروجیم ، قیمت تردمیل آبی

تردمیل آبی هیدروجیم  HYDRO GYM دستگاهی مناسب درجهت هیدروتراپی بوده و می توان آن را در استخر های خانگی یا عمومی نیز استفاده کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تردمیل آبی هیدروجیم ، قیمت تردمیل آبی

تردمیل آبی هیدروجیم
تردمیل آبی هیدروجیم

ابعاد کلی دستگاه در مواقعی که مورد استفاده قرار می گیرد برابر با ۱۲۷*۶۸*۱۴۲ سانتی متر می باشد که قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که از آن استفاده نمی شود می توان تردمیل را بست تا فضای زیادی را اشغال نکند.

ابعاد این دستگاه در حالت بسته ۶۶*۶۸*۱۴۲ سانتی متر می باشد و در زیر آن چرخ تعبیه شده است که به راحتی قابل جا به جایی است و در صورت نیاز می توان به هر نقطه از استخر دستگاه را انتقال داد.

تردمیل آبی هیدروجیم

سالمندان و تمام افرادی که با مشکلات تعادلی، مفصلی، اختلالات اسکلتی و عضلانی، فلج موضعی مواجه هستند، بدون نگرانی از عوارض جانبی موجود در استفاده از تردمیل های معمولی می توانند با یک تردمیل آبی ورزش کنند.

اکثر ورزشکاران حرفه ای برای افزایش قدرت و بازده عضلات خود از این نوع تردمیل بهره می گیرند.

دستگاه به دلیل برخورداری از پایه های فیکس به خوبی در استخر ثابت می ماند و نیز از مزایای این تردمیل آبی این است که به دلیل عدم استفاده از روغن، آب استخر آلوده نخواهد شد.

این تردمیل آبی دارای شیب با درجه ای استاندارد بوده و هنگام استفاده در آب بسیار مناسب است و باعث شدت تمرین و قرار گرفتن راحت تر پا بر روی تسمه تردمیل می شود.

این تردمیل آبی محصولی از کشور ایران است که دارای ضمانت ۱ ساله هیدروجیم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.