خرید و قیمت تردمیل استرانگ ES 5802IM

تردمیل استرانگ ES 5802IM

تردمیل استرانگ ES 5802IM

تردمیل استرانگ ES 5802IM دارای ۲۵ برنامه از پیش تعریف شده بوده و یک برنامه به صورت دستی می باشد که کاربر با استفاده از یکی از آنها می تواند در سریعترین زمان ممکن تمرینات خود را شروع کند یا با توجه به شرایط جسمانی و اهدافی که در نظر دارد برنامه ای را برای خود طراحی کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قدرت موتور این دستگاه ۲ اسب بخار DC است که می تواند تا ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کند.

ابعاد تسمه این محصول ۱۳۰*۴۶ سانتی متر است و نمایشگر این تردمیل قادر است سرعت، مسافت، کالری مصرف شده، زمان و ضربان قلب کاربر را نشان بدهد.

ضربه گیر SDS موجود در دستگاه صفحه تردمیل را نرم کرده از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری می کند و ضربه گیر Anti Shock لرزش صفحه تردمیل را از بین برده آن را ارتجاعی کرده و مانع آسیب به کمر و زانو می شود.

کاربر این دستگاه می تواند شیب دستگاه را تا ۱۵ درجه به صورت برقی تغییر دهد؛ می دانید شاخص ضربان قلب برای انجام دادن ورزش بسیار مهم است و با دیدن ضربان قلب خود بر روی نمایشگر می توانید آن را کنترل کنید .

از قابلیت ویژه این تردمیل تاشوندگی آن است که در صورتی که نخواهید از این دستگاه استفاده کنید، می توانید به راحتی آن را جمع کرده و از سایر فضای خانه استفاده کنید و نگران کمبود فضای خانه خود نیز نباشید.

در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که جابه جایی آن را آسان می کند.

این تردمیل می تواند سرعتی معادل ۱۶ کیلومتر در ساعت را در اختیار کاربر قرار بدهد.

بر روی این دسته های این دستگاه کلیدهایی برای تنظیم سرعت و شیب تعیبه شده است که کاربر با استفاده از آنها می تواند بدون پیاده شدن از دستگاه تنظیمات لازم را انجام دهد.

این تردمیل چند منظوره بوده و دارای پایه دراز و نشست ، دمبل و ماساژور است . وزن این محصول ۶۵ کیلوگرم است .

این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است که در صورتی که کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی می شود.

این محصول ساخت چین است که دارای ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.