خرید تردمیل اسپرتک ۸۹۰۳

تردمیل اسپرتک 8903 تردمیل اسپرتک 8903

تردمیل اسپرتک ۸۹۰۳

تردمیل اسپرتک ۸۹۰۳ نمایشگر LED دارد که می تواند زمان، سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به راحتی در اختیار کاربر قرار دهد و ورزشکار با اطلاع از وضعیت جسمانی خود به ورزش کردن ادامه دهد.

این تردمیل چند کاره بوده و دارای پایه ای برای درازنشست، چرخ مسگری و ویبراتور می باشد که می تواند به کاربر برای سریعتر آب شدن چربی ها کمک کند.

ماساژور این تردمیل بسیار حرفه ای می باشد و ویبراتور ۶ برنامه ای و ۲۰ سرعته دارد که بنا به نیاز، شرایط بدنی و برنامه ورزشی که دارید می توانید از بین برنامه های ماساژ این دستگاه انتخاب کنید.

حداکثر سرعتی که این تردمیل می تواند در اختیار کاربر قرار دهد تا ۱۸ کیلومتر در ساعت می باشد. ابعاد این دستگاه ۱۴۴*۸۰*۲۰۱ سانتی متر است.

ابعاد تسمه این تردمیل ۱۴۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

بر روی کنسول این تردمیل برای راحت شدن کار شما جایی برای موبایل نیز تعبیه شده است که با قرار دادن موبایل در این قسمت می توانید از امکانات گوشی نیز استفاده کنید و در مدت زمان ورزش سرگرم باشید.

قابلیت تاشوندگی که این دستگاه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید دستگاه را جمع کرده و از باقی فضای منزل استفاده کنید.

این تردمیل با قدرت موتور ۳٫۵ اسب بخار AC می تواند تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم را تحمل کند.

این تردمیل فضایی برای قرار دادن بطری آب نیز در نظر گرفته شده است که می توانید با قرار دادن بطری آب نوشیدن مایعات در حین ورزش را فراموش نکنید تا بتوانید سوخت و ساز بدنتان را بالا ببرید و زودتر به تناسب اندام برسید.

این تردمیل دارای ورودی USB و AUX است.

شیب این تردمیل تا ۱۲ درجه قابلیت تغییر دارد که می توانید با استفاده از آن در خانه کوه نوردی را تجربه کنید و کالری بیشتری بسوزانید.

این تردمیل دارای ضربه گیر SDS است و صفحه ارتجاعی نرمی دارد که از وارد شدن فشار زیاد بر روی ستون فقرات، مفاصل ، ایجاد سر و صدای و مزاحمت برای دیگران جلوگیری می کند.

این تردمیل اسپرتک دارای چرخ جهت جابه جایی بوده که چرخ ها این امکان را به کاربر خود می دهند تا بتواند به راحتی تردمیل خود را در صورت لزوم جابه جا کند و مشکلی برای آن به وجود نیاید.

این دستگاه ساخت تایوان و مونتاژ چین بوده و دارای ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.