تردمیل خانگی بهترین قیمت همراه با نصب و مشاوره رایگان

تردمیل خانگی

باور کنید یا نه، شما واقعا می توانید زندگی خود را با داشتن یک تردمیل خانگی خوب متحول کنید؛ حتی اگر تصمیم به خرید آن با هر مقدار بودجه داشته باشید، این قطعه از تجهیزات ورزشی سرمایه گذاری عالی است.

انتخاب یک تردمیل می تواند سخت باشد، زیرا برندها، مدل ها و قیمت های گوناگونی در بازار وجود دارد. پس ما این راهنما را ترتیب داده ایم تا شما را بسته به نحوه فروش و اطلاع از شرایط خرید آگاه کنیم.

چرا باید برای خانه تردمیل خرید؟

پاسخ کاملا روشن است: مهم نیست که از لحاظ بدنی در چه سطحی هستید، مهم نیست که چقدر زمان آزاد برای ورزش کردن دارید، شما هر دلیلی که داشته باشید، خرید آن حداقل سرمایه گذاری است که می تواند حداکثر نتایج را ارائه دهد. تردمیل برای فضای خانه شما می تواند دسترسی آسان در هر زمان با صرفه جویی در زمان و هزینه تان داشته باشد.

انتخاب یک تردمیل برای خانه، یکی از بهترین تصمیماتی است که برای خود و خانواده تان می گیرید. شما می توانید هر زمان که بخواهید ورزش کنید و از شرایط راحت در خانه خود لذت ببرید.

صرف نظر از اینکه شما در خانه ای بزرگ و یا آپارتمانی یک خوابه زندگی می کنید، تردمیل ها طوری طراحی شده اند که برای بیشتر فضاها قابل استفاده هستند (به ویژه تردمیل های تاشو).

انواع تردمیل های خانگی

وقتی شما به ایده تردمیل شخصی فکر می کنید، احتمالا به دنبال این هستید که بدانید آیا آنها دارای انواع خاصی هستند یا خیر؟ باید چنین گفت:

تردمیل های دستی

همانطور که از نامشان آشکار است، یک تردمیل دستی با حرکت شما بر روی تسمه شروع به کار می کند. این تردمیل ها معمولا ارزان ترین نوع در بازار هستند زیرا با برق کار نمی کنند و دارای موتور نیستند.

با این حال، آیا تردمیل دستی برای تمرین خوب است؟ اگر واقعا می خواهید تمرین هایی سخت انجام دهید، این تردمیل ها می توانند تاثیر بالایی داشته باشند. آنها راه حلی عالی در محدوده بودجه کم با تاثیر بالای ورزشی هستند.

تردمیل های تاشو

 

تردمیل های محبوب برای استفاده در منزل، تردمیل تاشو هستند زیرا از دارای تطبیق پذیری فوق العاده و صرفه جویی در فضا می شوند. اگر شما در یک شهر بزرگ زندگی می کنید، احتمالا در یک آپارتمان اقامت دارید و ما همه می دانیم که آپارتمان ها تقریبا ابعاد بزرگی ندارند پس تهیه تردمیل با قابلیت جمع شدن و تاشو بودن می تواند مزیتی عالی باشد.

تردمیل های موتوری

تردمیل های موتوری در مقابل تردمیل های دستی هستند زیرا با برق کار می کنند. مکانیزم حرکت در آنها تنها با فشردن یک دکمه انجام می گیرد. همچنین دارای کنسولی جامع از انواه برنامه های از پیش تعیین شده و قابلیت های دیگر هستند.

یادگیری نحوه انتخاب یک تردمیل مهمترین جنبه خرید یک تردمیل برای خانه است. حتی اگر ایده “تردمیل خوب” باشد نسبی است، هنوز هم چند نکته کلی برای خرید تردمیل وجود دارد که باید قبل از آن به آن توجه داشته باشید.

نحوه انتخاب تردمیل خانگی

 

اندازه

اول و مهمتر از همه، مقدار اندازه است. مهم است که فضای مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و مدل هایی را که در این محدوده قرار دارند را تحلیل کنید. اگر می خواهید در فضا صرفه جویی کنید، باید تردمیل های تاشو را خریداری کنید.

برای کسانی که دارای فضای بیشتر هستند، تفاوتی در تاشو بودن یا نبودن نیست. به هر حال لازم است فضای قرار گیری آن را در خانه مشخص و اندازه گیری کنید. همچنین مهم است فضایی را جهت ایمنی بیشتر دور تا دور تردمیل در نظر بگیرید.

به اندازه ۱ متر دور تا دور تردمیل فضا خالی باشد تا در صورت سقوط برخوردی با لوازم خانه وجود نداشته باشد.

امکانات

تردمیل های امروزی همه دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی برای داشتن تمرین هایی موثر با نظارت ورزشی دقیق هستند. این تردمیل های دارای موتور DC با حداقل مقدار ۳ اسب بخار است.

همچنین ویزگی های آنها به: نمایشگر LCD جهت نمایش اطلاعاتی نظیر: سرعت، مسافت، زمان، نرخ ضربان قلب و مقدار کالری، برنامه های از پیش تعیین شده، دکمه های کنترلی، قابلیت پخش موسیقی از طریق USB یا AUX، بلوتوث، مقدار وزن تحملی و غیره … خلاصه می شود.

مزیت مهم این ویژگی ها در سفارشی کردن آنها به دلخواه کاربر است. همچنین شما می توانید برنامه ورزشی خود را مدیریت کرده و آن را پیش بینی کنید.

همچنین تردمیل های خانگی دارای ضربه گیر جهت کاهش اثرات فشار به زانوها در هنگام دویدن نیز است. این ضربه گیرها سطحی نرم و انعطاف پذیری را ایجاد می کنند که به راحتی و حفظ سلامتی ورزشکار کمک می کند.

قیمت

تردمیل دارای انواع گوناگون از لحاظ برند: کیفیت ساخت، وزن تحملی، قدرت موتور، نوع (دستی، موتوری یا تاشو)، چند کاره بودن (قابلیت دراز و نشست، مسگری، ویبراتور) و گارانتی هستند. این بدان معناست که هر کدام از این خصوصیات در مقدار قیمت نهایی تاثیر مستقیم دارند.

نخست شما باید مقدار بودجه پرداختی خود را تعیین و سپس با توجه به مشخصات تردمیل درخواستی خود به جستجوی بازه قیمتی مورد نظرتان بروید.

گارانتی

این عاملی تعیین کننده در نحوه انتخاب تردمیل است که می تواند تفاوت ها را ایجاد کند. گارانتی طولانی مدت که دارای موارد مهم از جمله: تعمیر یا تعویض قطعات باشد، می توان اطمینان لازم را برای شما فراهم کند.

ایمنی

برخی از تحقیقات در مورد ایمنی در مورد اینکه آیا تردمیل برای شما مناسب است یا خیر، و اینکه چگونه با بچه ها، حیوانات خانگی، سرعت های بالاتر و غیره مناسب می باشد، انجام دهید.

هنگامی که در خانه تردمیل دارید، همیشه باید مطمئن باشید که لباس مناسب می پوشید (لباس و کفش ورزشی) و از ابتدا از کمربند ایمنی استفاده کنید. این کلید ها از یک سو به تردمیل و از سویی دیگر بر روی لباس خود می بندید، سپس در زمان خطر، سرگیجه یا سقوط کلید ایمنی از دستگاه خارج می شود و تردمیل متوقف می شود.

نتیجه نهایی

اگر چه ممکن است نحوه انتخاب یک تردمیل برای خانه دشوار باشد، اما با توضیحاتی که در بالا دادیم به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

صرف نظر از اینکه شما می خواهید یک تردمیل ساده بخرید یا در جستجوی بهترین آن هستید، باید دقیقا بدانید این ماشین ورزشی را برای چه هدفی خریداری می کنید. به طور کلی آنها سرمایه گذاری بلند مدت در راستای تناسب اندام شما هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.