تلویزیون سامسونگ 32 اینج که به اندازه سینما خانگی است

صدای فن: از آنجایی که سینما خانگی اسنوا گرما تولید می کنند، فن هایی برای خنک کردن آنها دارند. اینها می توانند در مدل های خاص، به ویژه مدل های ارزان تر، نسبتاً پر سر و صدا باشند.

اگر فکر می کنید که سر و صدا می تواند برای شما مشکل ساز باشد، به سراغ مدلی بروید که پنکه کم صداتر دارد. همچنین مهم است که پروژکتور خود را طوری قرار دهید که فضای کافی و جریان هوا در اطراف آن وجود داشته باشد تا مطمئن شوید که بیش از حد گرم نمی شود.
پروژکتورهای پرتاب کوتاه و فوق کوتاه
پروژکتور پرتاب کوتاه هایسنس
در حالی که جاروبرقی رباتیک سامسونگ معمولی بسیار کاربردی و مناسب هستند با این حال تلویزیون ها باید چندین متر از دیوار شما نصب شوند تا تصویری 100 اینچی عریض ایجاد کنند، نوآوری های جدید به این معنی است که پروژکتورهای پرتاب کوتاه و فوق کوتاه را می توان بسیار نزدیک به دیواری که روی آن نمایش می دهید نصب کرد.

پروژکتورهای پرتاب کوتاه باید حدود یک متر از دیوار فاصله داشته باشند تا یک تصویر 100 اینچی را نمایش دهند. پروژکتورهای پرتاب بسیار کوتاه در حالی که فقط چند اینچ از دیوار فاصله دارند می توانند تصویری با اندازه یکسان به دست آورند.

از آنجایی که می توان آنها را بسیار نزدیک به دیوار قرار داد، این پروژکتورها نیازی به نصب سقف ندارند.

قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت بسیار ارزان می باشد و به راحتی قابل خرید می باشد.

این بدان معناست که اتصال پخش‌کننده‌های بلوری و کنسول‌های بازی بدون نیاز به اتصال سیم‌ها از طریق دیوارها و سقف آسان‌تر است.

این نوع جدیدتر پروژکتورها معمولاً گرانتر از مدل های معمولی تر هستند، با مدل های جدید پرتاب فوق کوتاه که به تازگی معرفی شده اند انتظار می رود بیش از 10000 پوند قیمت داشته باشند.

پروژکتورهای LCD در مقابل DLP در مقابل LCOS
درست مانند قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم معمولی، اکثر پروژکتورها فول اچ دی یا 4K هستند. فراتر از آن، همچنین سه نوع اصلی پروژکتور وجود دارد – LCD، DLP و LCOS – که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

 • منابع:
  1. TV vs projector: which is best

 • تبلیغات: 
  1. مردی با فروختن پالتو پوست ترک باستانی میلیاردر شد
  2. پخش پارچه لگ نخی کیلویی بدون واسطه
  3. کارخانه تولید ساک ورزشی زنانه مخصوص بدنسازی
  4. فروش عمده و تکی قلم های ستاره زن در بازار شمال کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.