دستگاه فلزی مسگری ایستاده

دستگاه فلزی مسگری ایستاده ،وسیله ای ورزشی ساده و همچنین جالب است که جهت از بین بردن چربی های اضافه اطراف شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه فلزی مسگری ایستاده

دستگاه فلزی مسگری ایستاده

تمرین با دستگاه فلزی مسگری ایستاده بسیار آسان بوده و می توانید با قرار گرفتن بر روی آن، دسته را گرفته، کمر و بالاتنه را صاف و بی حرکت نگه دارید و پاها را به سمت چپ و راست بچرخانید.

تمرینات متداوم بر روی دستگاه فلزی مسگری ایستاده نه تنها موجب از بین رفتن چربی های اضافه در نواحی شکم و پهلو خواهد شد، بلکه موجب تقویت عضلات مرکزی بدن و ستون فقرات می شود.

علاوه بر این افرادی که از مشکلات نخاعی رنج می برند، پس از مشورت با پزشک معالج، می توانند با ورزش متداوم بر روی مسگری توانایی خود را افزایش دهند.

بهتر است قبل استفاده از این وسیله ورزشی ابتدا کمی بدن را گرم کنید تا بر روی مسگری با انعطاف پذیری بیشتری تمرین را اجرا نمایید.

این دستگاه جهت تقویت ماهیچه های شکم، کمر، ستون فقرات، افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات و پشت کاربرد بسیاری دارد.

چرخش کمر با کشش متعادل در ماهیچه های کمر تاثیر بسزایی در باز کردن کانال ها و رگ ها و تسریع در گردش خون و تقویت عضلات کمر خواهد داشت.

با توجه به این که فریم این مسگری از جنس فلز بوده، قادر است افراد تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم را تحمل نماید؛ وزن آن سبک است که به راحتی قابل جا به جایی می باشد و حتی در کمترین فضا قرار می گیرد و در قسمت دسته ها دارای فوم است که مانع از فشار و تعریق حین تمرین به کف دست خواهد شد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.