دستگاه پارالل بارفیکس پروتئوس Pros 104

دستگاه پارالل بارفیکس پروتئوس Pros 104

دستگاه پارالل بارفیکس پروتئوس Pros 104

دستگاه پارالل بارفیکس پروتئوس Pros 104 ، دستگاه بدنسازی چند منظوره بوده و با آن می توان تمرینات گوناگونی انجام داد و عضلات متعددی را ساخت.

از دسته های بالای دستگاه می توانید به عنوان بارفیکس استفاده نمایید و عضلات دست و کول را تقویت کنید.

بارفیکس برترین فعالیتی است که در بدنسازی وجود دارد؛ چون تمام عضلات بدن را به حرکت وادار می کند و به آن ها حجم می دهد؛ ضمن این که به عضلات گوناگون نیرو وارد می سازد.

بارفیکس جز حرکات اصلی و پایه شناخته شده است که به افزایش پهنا و حجم خارجی و بالایی عضلات زیر بغل کمک می کند؛ انجام تمرین با بارفیکس نه تنها موجب پرورش عضلات پشت شده بلکه سایز و حجم عضلات شانه را اصلاح می کند.

در حرکت بارفیکس عضله سینه، دلتوئید، کول و ساعد تحت فشار قرار گرفته و تقویت می شود.

قسمت پارالل این دستگاه عضلات سه سر بازویی، سینه، دلتوئید قدامی و ساعد را به کار می گیرد؛ کافی است میله های پارالل را گرفته و خود را بالا بکشید تا دست ها کاملاً صاف بشوند؛ آنگاه آرنج را به آرامی خم کرده و خود را پایین بیاورید تا این که بازو ها با سطح زمین موازی بشوند؛ دقت داشته باشید در هنگام انجام این تمرین پشت می بایست کاملاً صاف باشد؛ دوباره با فشار آوردن به دست ها خود را بالا کشیده و دست ها را صاف کنید.

انجام دم و بازدم منظم در زمان استفاده از این دستگاه به حفظ ثبات بدن کمک می کند؛ در نتیجه قادر خواهید بود با اقتدار بیشتری اوج حرکات را اجرا نمایید.

برای رشد بیشتر عضلات می توانید با قسمت سیم کش و وزنه تمرین انجام بدهید.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.