دستیار هوشمند پایش ذهنی ورزشکاران

دستیار هوشمند پایش ذهنی ورزشکاران ؛ با کمک این هدبند و نصب این نرم افزار بر روی گوشی های همراه می توانید سطح تمرکز، سطح استرس، سطح هیجان، سطح رضایت و … خود یا دیگران را در حین انجام دادن ورزش مشاهده کنید.

دستیار هوشمند پایش ذهنی ورزشکاران

دستیار هوشمند پایش ذهنی ورزشکاران
دستیار هوشمند پایش ذهنی ورزشکاران

این وسیله هدبندی هوشمند است که همراه نرم افزاری هوشمند به شما ارائه خواهد شد.

دستیار هوشمند پایش توانسته از پژوهشکده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس تاییده عملکرد، تاییدیه اخلاق پزشکی از دانشکده علوم پزشکی، تاییدیه کنگره آمریکا برای سخت افزار آن و گواهی انطباق محصول با مشخصه های مصوب کمیسیون اروپا را کسب نماید.

تمام این تاییدیه ها نشان می دهد این نرم افزار و دستگاه برای بدن بدون ضرر است و حتی در جهت کمک به ارتقای عملکرد ذهنی به انسان کمک زیادی می کند.

با نصب کردن این برنامه هوشمند در گوشی همراه می توانید توانایی های ذهنی خود یا دیگران را مشاهده و جهت ارتقای آنها تلاش کنید.

ورزشکاران حرفه ای یا حتی مبتدی به راحتی می توانند از این دستگاه و نرم افزارش استفاده کنند و در جهت ارتقای سطح تمرکز و عملکرد مغزی خود تلاش نمایند.

هدبند پایش با کمک نرم افزارش قادر است گزارش های روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه از عملکرد شما را ذخیره کرده و به شما ارائه دهد.

این دستگاه می تواند میزان استرس یا حتی ریلکسی شما در زمان انجام دادن ورزش های مختلف مانند: شطرنج، آرام سازی بدن، ماساژ، یوگا و … را اندازه گیری کند و از همه مهم تر تکنیک هایی را نیز برای بر طرف شدن مشکلات شما ارائه دهد تا شما پس از مدت زمان کوتاهی سطح تمرکز، آرامش بالایی برای انجام کارها یا علی الخصوص ورزش داشته باشید.

این دستگاه در فدراسیون های ورزشی کاربرد ویژه ای دارند و مربیان می توانند با کمک این وسیله کاربردی به صورت آنلاین از عملکرد ذهنی ورزشکاران خود مطلع شوند و در جهت ارتقای آنها برنامه ریزی انجام دهند تا در اجرای مسابقات موفق تر باشند.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.