دوچرخه ثابت آبی هیدرومد

دوچرخه ثابت آبی هیدرومد : دستگاهی ورزشی هوازی درون آب است که علاوه بر کاهش وزن، بسیار مناسب برای افراد مصدوم در ناحیه کمر است؛ در این دستگاه به دلیل نشستن بر روی صندلی یا زین، کمر کاملا صاف قرار می گیرد و همین ویژگی باعث پیشرفت روند درمان در افراد بیمار خواهد شد.

این دستگاه دارای تنظیم مقاومت است و کاربر می تواند به راحتی شدت پدال زدن و تمرین را افزایش یا کاهش دهد؛ همچنین به دلیل مقاومت بالای آب، پدال زدن با قدرت بیشتری صورت می گیرد، بدون اینکه فشار اضافی بر روی مفاصل یا اعضای بدن ایجاد شود.

استفاده از این دوچرخه ثابت آبی در عمق ۷۰ تا ۱۰۰ متر مجاز می باشد و به دلیل برخورداری از پایه های فیکس، دستگاه به خوبی در کف استخر ثابت می ماند و دچار لغزش حین تمرین نخواهد شد.

ابعاد این دوچرخه ثابت آبی برابر با ۹۲h*53*146 سانتی متر است و وزنی معادل ۲۱ کیلوگرم دارد که با چرخ های تعبیه شده در زیر آن، می توان به آسانی دوچرخه ثابت آبی را جا به جا کرد و به هر نقطه از

استخر انتقال داد.

دوچرخه ثابت آبی هیدرومد

دوچرخه ثابت آبی هیدرومد
دوچرخه ثابت آبی هیدرومد

این دستگاه گزینه عالی برای دوره های آبدرمانی و توانبخشی به شمار می آید که با تداوم در اجرای تمرینات آبی با این دوچرخه ثابت روند بهبودی در بیمار حاصل می شود.

جنس این دوچرخه ثابت آبی استیل ضد زنگ بوده و با مدت ها قرار گرفتن در آب هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.

این دستگاه محصولی از کشور ایتالیا با ضمانت ۱ ساله هیدرومد می باشد.

نوع صندلی دستگاه نشسته یا مبله است که می توان راحت بر روی آن نشست و دو دسته در کنار صندلی قرار گرفته است که ورزشکار با گرفتن آن ها تعادل بیشتری به دست می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.