دوچرخه ثابت آیرون مستر B165

دوچرخه ثابت آیرون مستر B165

دوچرخه ثابت آیرون مستر B165

دوچرخه ثابت آیرون مستر B165 به صورت مگنتی می باشد و این دستگاه قادر است تا وزن ۱۴۰ کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکل خاصی شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی در جلوی دستگاه تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند و کاربر می تواند به راحتی در کمترین زمان دستگاه را جابه جا کرده و در هر فضایی که دوست دارد از آن استفاده کند.

انجام دوچرخه سواری برای افرادی که می خواهند توان هوازی خود را افزایش دهند از طرف پزشکان متخصص توصیه شده است.

شما با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، سرینی و عضلات چهار سر خود را تقویت کنید و با نگاه کردن به نمایشگر دستگاه همیشه کنترل تمرینتان را در دست داشته باشید.

نمایشگر این دوچرخه ثابت قادر است؛ سرعت، مسافت، کالری، ضربان قلب و میزان چربی موجود در بدن کاربر را به راحتی نشان دهد و او با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود می تواند تمرینات خوبی را طراحی و اجرا کند.

این دوچرخه ثابت دارای قابلیت تنظیم صندلی به صورت عمودی و افقی می باشد که کاربر به راحتی می تواند آن را تنظیم کرده و از آن استفاده کند.

نوع این دوچرخه ایستاده است که درجات مقاومت این دوچرخه در ۸ حالت امکان پذیر است و امکان رکاب زدن در شرایط سخت و آسان را برای کاربر فراهم می کند.

این دستگاه ساخت کشور چین و تحت لیسانس تایوان می باشد و دارای ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات بوده که کاربر در صورت بروز مشکلی می تواند از آن استفاده کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.