دوچرخه هیبریدی کراس

دوچرخه هیبریدی کراس

دوچرخه هیبریدی کراس

دوچرخه هیبریدی کراس سایز ۲۶ Turbo دارای ۲۱ دنده می باشد و وجود دنده در دوچرخه هم این امکان را به دوچرخه می دهد تا در سربالایی ها و سرپایینی ها توان خود را حفظ کرده و با قدرت به حرکت خود ادامه دهد.

سایز فریم این دوچرخه کراس ۱۶٫۵ اینچ است و این امکان را به شما می دهند تا از روی موانع و حتی پستی و بلندی ها یا حتی چاله های کوهستان راحت تر عبور کنید و دچار مشکلی نشوید.

دوچرخه‌های هیبریدی عملکردی مابین دوچرخه کوهستان و شهری دارند و لاستیک‌های آنها پهن‌تر از دوچرخه‌های شهری و نازک‌تر از دوچرخه‌های کوهستان می باشند.

این دوچرخه ساخت ایران بوده و سایز آن ۲۶ است. دوشاخ؛ قطعه ای است که به جلوی بدنه وصل شده، چرخ جلو را نگه می دارد و در این مدل از دوچرخه AL-Suspension است.

جنس فریم این دوچرخه کوهستانی از آلومینیوم بوده که آلیاژ آلومینیوم بسیار سبک، راحت و در عین حال مقاوم می باشد.

دوچرخه سواری علاوه بر اینکه به شما فرصت تفریح و تجربه هیجان خوبی می دهد به شما کمک می کند تا با انجام دادن فعالیتی ورزشی کالری بسوزانید و تناسب اندام خود را نیز حفظ کنید.

دسته دنده، فرمان، طبق عوض کن و شانژمان این دوچرخه همگی ساخت کمپانی شیمانو با بهترین کیفیت هستند.

این دوچرخه طراحی بسیار زیبایی دارد و با کیفیت ابزار و قطعاتی که برای ساخت آن استفاده شده، ترکیب بی نظیری را به وجود آورده است.

ترمز این مدل دوچرخه M Disc دیسکی مکانیکی است و ترمزهای دیسکی عملکرد خوبی به خصوص در هوای بارانی و زمین های خیس دارند.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.