روئینگ اسپرتاپ

روئینگ اسپرتاپ  ؛ این دستگاه دارای نمایشگر ضربان قلب توسط حسگر دستی و ۱۶ مرحله سختی تمرین می باشد که کاربر به دلخواه می تواند سطح سختی و آسانی ورزش خود را انتخاب کرده و ورزش کند.

روئینگ اسپرتاپ

این دستگاه دارای ۱۲ برنامه از پیش تعیین شده، ۴ برنامه مخصوص استفاده User می باشد که کاربر می تواند برنامه مخصوص خود را در روئینگ ذخیره کرده و در نوبت های بعدی به راحتی از آن استفاده کند.روئینگ اسپرتاپ R700

این رویینگ دارای ابعاد ۶۳* ۵۱* ۲۰۲ سانتی متر بوده و وزنی در حدود ۳۷ کیلوگرم نیز دارد.

نمایشگر این دستگاه NEW LCD بوده که می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری را نشان دهد و کاربر با کمک این اطلاعات قادر خواهد بود برنامه ورزشی خوبی را طراحی و اجرا کند.

این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و در صورت استفاده نکردن می توانید دستگاه را جمع کرده و از باقی فضا استفاده کنید.

این دستگاه روئینگ دارای سیستم FAN Magnectic و گیرنده ضربان قلب Wireless می باشد.

این رویینگ قادر است تا ۱۳۵ کیلوگرم را تحمل کرده و کاربری با این وزن با این دستگاه ورزش انجام دهد و به اهداف در نظر گرفته خود با سرعت بیشتری برسد.

به دلیل آنکه کاربر به راحتی بتواند این دستگاه را جابه جا کند و حمل آسانی داشته باشد، در زیر پایه های این دستگاه چرخ تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند.

این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.