روکش ماساژور صندلی ماشین و منزل

روکش ماساژور ساخت کشور چین می باشد؛ 8 برنامه قابل تنظیم در 3 حالت ضعیف، متوسط و قوی، دارا بودن تایمر برای خاموش شدن خودکار پس 15 یا 30 دقیقه، دارا بودن آداپتور معمولی برای اتصال به برق شهری، دارا بودن آداپتور فندکی برای استفاده در خودرو از ویژگی های این روکش صندلی ماساژور محسوب می شود؛ از این روکش در محل کار، منزل و اتومبیل می توان استفاده کرد.

با روکش ماساژور صندلی دیگر از نشستن زیاد احساس ناراحتی نداشته باشید.

 

روکش ماساژور
روکش ماساژور

این روکش صندلی ماساژور قابلیت گرم کنندگی در ناحیه کمر دارد که باعث کاهش درد در این بخش می شود؛ گرما درمانی و استفاده از خواص گرما در طب سنتی شرق بسیار کاربرد دارد.

در حال حاضر نیز فیزیوتراپ ها برای درمان دردهای مختلف از آن استفاده می کنند،

این دستگاه گرمای عمیقی به وجود می آورد که باعث گشاد شدن و تحریک عصبی مویرگ ها شده و گردش خون را در بدن سرعت می بخشد.

با این روکش ماساژور سه منطقه کمر، بین شانه ها و نشیمنگاه ماساژ داده می شود.

روکش صندلی ماساژور
روکش صندلی ماساژور

زمان و عمق ماساژ را می توان توسط ریموت کنترلی که به دستگاه متصل است تنظیم کرد؛ به وسیله دو بند کشی که به آن دوخته شده می توان روکش را بر روی هر صندلی ثابت نگه داشت.

آرتروز، ساییدگی و کاهش فاصله بین مهره ها از مهم ترین مشکلات کمر شناخته شده است. اغلب دردهای کمر و نخاع ریشه در مسائل عصبی دارند.

افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند می بایست از ماساژور استفاده کنند.

ماساژ گردش خون را سریع کرده و باعث می شود بافت های مورد نظر اکسیژن و مواد مغذی لازم را دریافت کنند؛ در نتیجه مفاصل بازسازی شده و سموم موجود در عضلات دفع خواهد شد.

ماساژ درمانی بهترین راه برای درمان گرفتگی و اسپاسم می باشد. این ماساژور با ایجاد لرزش ماساژ می دهد و آرامش بسیار مطبوعی را ایجاد می کند.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.