شکمی تخت با صندلی جادویی

صندلی جادویی ( ویژه حرکات شکم )

صندلی جادویی ( ویژه حرکات شکم )

شکمی زیبا با صندلی جادویی

شما با خرید یک صندلی جادویی می توانید روزانه بیش از تصوراتان دراز نشست بدون فشار به ستون فقرات را تجربه کنید.

دستگاه دراز نشست جادویی  تحولی شگرف در زمینه تناسب اندام است. بر خلاف دستگاه‌های مشابه که دامنه حرکتی کمی دارند، این دستگاه با طراحی ارگونومی منحصر بفرد خود، باعث تقویت تمام بدن مخصوصا عضلات میان‌تنه می‌شود. دامنه حرکتی زیاد این دستگاه عضلات بالایی، میانی و پایین‌تنه شکم را به شدت تحت تاثیر قرار داده و کمک می‌کند تا در زمان کوتاه‌تری میان تنه باریک‌تری داشته باشید.

صندلی جادویی

صندلی جادویی  دارای فوم های روانی در پشت کمر است که با حرکت می توانند به بدن ماساژ خوبی ارائه دهند و کاربر از مزایای ماساژ نیز بهره مند شود. فوم هایی هم در جلوی کاربر تعبیه شده اند که تکیه گاه خوبی از روی ساق تا زیر زانو می باشند و سبب می شوند پاها در وضعیت خوبی قرار بگیرند. این صندلی قابلیت چرخش را نیز دارد و وسیله آن می توانید حرکات ورزشی چرخشی را نیز انجام دهید و فنرهای این وسیله امکان تنظیم قدرت در 3 سطح متفاوت را به شما می دهد.

حفاظت از سر و گردن زمان انجام دادن ورزش بسیار مهم است و این صندلی به گونه ای طراحی شده است که در زمان ورزش از سر و گردن شما محافظت می کند و بدن در راحتترین وضعیت قرار خواهد گرفت. صندلی جادویی دستگاهی برای انجام دادن درازنشست است و برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری کمک بسیاری می کند. با کمک این دستگاه می توانید تمام عضلات میان تنه را تحت تاثیر قرار دهید و در کمترین زمان با آب کردن چربی های این قسمت، میان تنه خوش فرم تری داشته باشید.

صندلی جادویی

با این دستگاه قادر خواهید بود درازنشست برعکس، چرخش میان تنه، تمرین رفت و برگشت پایین تنه و حتی شنا را به راحتی انجام دهید. در زیر پایه های این صندلی لاستیک قرار دارد که با کمک آنها به راحتی می توانید دستگاه ر ا به صورت تراز روی زمین قرار دهید. با توجه به اندازه سر و گردن، قسمت میانی و زانوها می توانید اندازه دستگاه را تغییر دهید و متناسب با قد خود آن تنظیم کنید.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای هوازی ( تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.