مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صندلی ماساژ | فواید صندلی ماساژ برای بدن

آنچه در این مقاله می خوانید .....

صندلی ماساژفواید صندلی ماساژورمجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

صندلی ماساژ

صندلی ماساژ
صندلی ماساژ

فواید صندلی ماساژور بی شمار است زیرا این وسیله دقیق ترین شیوه های و تکنیک های ماساژ را انجام می دهد.

به طور با برخورداری از صندلی ماساژور مناسب می توانید به نیاز های خود در راستای سلامت تن را بر طرف کرده و آرامش و لذتی وصف ناشدنی را تجربه کنید. در این راستا نخست باید درباره ماساژ بیشتر بدانید.

قدمت ماساژ درمانی به سالهای بسیار دوری بر می گردد که نمونه آن را در ماساژ چینی، ماساژ هندی، ماساژ تایلندی و ماساژ مصری ها، ایرانی ها، یونانی ها، ژاپنی ها و ماساژ سوئدی می توان یافت.

ماساژ درمانی را ابن سینا و بقراط نیز بکار می بردند. بسیاری از مردم برای  از بین بردن خستگی دوش می گیرند و برخی دیگر  می خوابند ولی در این میان اشخاصی هم ماساژ می‌گیرند تا از این شیوه خستگی‌شان  از بین برد.

صندلی ماساژ

نیاز بدن به ماساژ یک نیاز غریزی است و از بدو تولد می تواند اثرات مطلوب بر روح و جسم انسان داشته باشد. یک ماساژ خوب می تواند تاثیری شگفت انگیز برای از بین بردن تنش و دردهای کمر و پشت داشته باشد.اما ماساژ درمانی همیشه راحت و یا در دسترس نیست.

با این حال جایگزین های برقی بسیار مناسبی برای ماساژ نیز یافت می شوند که صندلی ماساژور بهترین نوع آن است.

شما می توانید با خرید صندلی ماساژور ، تمام قسمت های بدن خود را از درد و خستگی به دور کنید زیرا این دستگاه های برقی قسمت های گردن و شانه، کمر، دست ها، پاها و دیگر اعضای بدن را به خوبی ماساژ می دهد. برای دانستن بیشتر فواید صندلی ماساژ ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

فواید صندلی ماساژور

یکی از ابزارهای ماساژ، صندلی ماساژور یا مبل های ماساژور می باشد که این صندلی های ماساژور برقی بصورت هوشمند و اتوماتیک پیشرفته ترین روشهای ماساژ بدن را اجرا می کنند که دارای فواید زیر می باشد:

  • آرامش، رفع خستگی، کاهش استرس، اضطراب، خشم و فشار خون، تمدد اعصاب، بهبود جریان خون، افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها، تناسب اندام، ایجاد طراوت و شادابی پوست و تقویت عضلات ماساژ گیرنده
  • فرآیند اکسید و دی اکسید شدن را در ماهیچه هایی که هیچ حرکتی ندارند را تسریع کرده و سلامت فرد را تضمین می کند. ماساژ سیستم متابولیک بدن را تقویت می کند و میزان سوخت و ساز بافت ها را افزایش می دهد که در کاهش وزن بسیار موثر است.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

مجید قاسم زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.