قیمت تردمیل ارزان

قیمت تردمیل ارزان می تواند

عاملی مهم در خرید آن باشد. به طور یقین به دور از کارکردها و ویژگی های منحصر به فرد این وسیله ورزش در راستای تناسب اندام و کاهش وزن،  قیمت تردمیل مورد بسیار مهمی است. به مانند هر وسیله دیگری، تردمیل مکانیکی نیز با توجه به امکانات و ویژگی های بالاتر خود از قیمت بیشتری نیز برخوردار است. با این اوصاف این وسیله ورزشی به عنوان یک تمرین بزرگ قلبی و عروقی در نظر گرفته می شود. تنها با دقایقی راه رفتن بر روی تردمیل می توانید به اهداف خود در زمینه تناسب اندام جامع عمل بپوشانید. اعتقاد بر این است که کارکردن با تردمیل ساده ترین راه برای از دست دادن وزن، حفظ سلامتی و برخورداری از یک بدن سالم است.

با وجود این فوائد، مواردی وجود دارد که قبل از استفاده از تردمیل صادراتی باید بدانید. به عنوان مثال، چقدر زمان می تواند بر روی تردمیل صرف شود؟ اگر برای ۲۰ دقیقه از تردمیل استفاده می کنید، آیا باید تمرین های دیگری انجام دهید؟ و آیا استفاده از تردمیل برای همه خوب است؟ در اینجا ما برخی از دانستنی ها درباره تردمیل را قبل از انجام تمرین های مرتبط با آن  را بیان می کنیم، با پیلتن شاپ همراه باشید.

کاهش وزن و چربی بدن با تردمیل

کاهش وزن و چربی بدن با تردمیل

یک تصور عمومی که کار کردن با تردمیل دست دوم برای چند دقیقه می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند، صحیح است. بدون شک حرکت و یا راه رفتن بر روی تردمیل به شما در از دست دادن وزن کمک می کند ، اما داشتن برنامه لاغری سریع با تردمیل نیز بسیار مهم است. بنابراین، تنها تمرکز بر روی تمرین های هوازی مایه کاهش وزن شما و مقدار بالای چربی سوزی در بدن می شود. تردمیل به دلیل آنکه بر پایه دویدن و پیاده روی بنا شده است، دقیقا در راستای انجام ورزشی هوازی قرار دارد. حتی اگر سطح تمرین های شما ابتدایی باشد در دراز مدت نیز تاثیرات شگفتی با داشتن نظم در برنامه ورزشی تان ایجاد می شود.

شما قطعا می توانید با استفاده از گزینه های تمرینی و برنامه های از پیش تعیین شده بسته به میزان شدت و سرعت تردمیل به نتیجه دلخواه خود برسید. آنچه که در کاهش وزن برای شما می بایست مهم باشد، میزان افزایش ضربان قلب شما است. هر آن که احساس کردید قلب شما به تندی می زند بدانید در حال چربی سوزی و کاهش وزن هستید. این یک برنامه تمرینی ایده آل خواهد بود اگر شما در برنامه های ورزشی خود را با نظم و پیگیری همراه سازید. قیمت تردمیل ارزان در این مورد می تواند مهم باشد.

تنظیم سرعت تردمیل

تنظیم سرعت تردمیل

تنظیم مقدار سرعت توسط دکمه های روی صفحه نمایش تردمیل صورت می گیرد. می توانید به راحتی مقدار سرعت را کم یا زیاد کنید، بهتر است در شروع کار با تردمیل دقایقی را به پیاده روی بر روی تردمیل بگذرانید و بعد با افزایش سرعت، شدت تمرین های خود را بالا ببرید. در این راستا می توانید از برنامه های تمرینی پیش فرض تردمیل استفاده کنید که به صورت خودکار در زمان های تمرین، میزان سرعت تغییر می کند. این می توان گزینه مناسب برای تمرکز بیشتر در تمرین ها باشد.

این یک قاعده مهمی برای همه تمرین های ورزشی است. گرم شدن قبل و خنک کردن پس از هر تمرین با تردمیل مهم است. این موجب اجتناب از گرفتگی های جسمی و درد در مفاصل می شود که اغلب در مردم مایه ناراحتی و خستگی از ورزش کردن می شود.

 

تغییر روال تمرین با تردمیل مهم است

تردمیل به عنوان یکی از لوازم ورزشی نه تنها برای موارد قلبی و عروقی مفید است، بلکه برای افزایش شدت و استقامت نیز طراحی شده است. آموزش قدرت شامل تقویت ماهیچه های پا، ایجاد استقامت و عملکرد عضلات از طریق تولید نیروی کارآمد، ثبات و تحرک است. همچنین در حفظ سلامت قلب و تقویت ریه ها، باعث می شود عضلات شما از اکسیژن کارآمدتری استفاده کند. این چیزی است که شما برای کار با تردمیل نیاز دارید.

در اینجا چند نکته را ذکر می کنیم که قبل از استفاده از تردمیل باید توجه داشته باشید:

در پشت تردمیل فضای کافی وجود داشته باشد

به دقت مطالعه دستورالعمل مربوط به استفاده از تردمیل را انجام دهید

کفش مناسب ورزشی بپوشید

در هر زمان تنها یک نفر می تواند از تردمیل استفاده کند

اگر ناراحتی قلبی و یا بیماری خاصی دارید قبل استفاده از تردمیل با پزشک خود مشورت کنید

تردمیل را بر روی سطحی صاف، تمیز و محکم فرار دهید

تردمیل را به دور از دسترس اطفال و کودکان نگاه دارید

حالت های شیب دار  تردمیل را بدانید

حالت های شیب دار  تردمیل را بدانید

حالت شیب دار تردمیل برای تمرین قلبی و عروقی است. این برای تقویت گروه عضلانی در قسمت پایین تنه، از پاها گرفته تا باسن را شامل می شود که مایه افزایش فشار به این نواحی برای انجام تمرین هایی سخت می شود. استفاده از این حالت برای هر روز و همیشه می تواند به زانو ها و کمر در بلند مدت اثر ناخوشایند بگذارد. بهتر است استفاده از این ویژگی در تردمیل ها را به مقدار کم در برنامه خود بگنجانید. حالت تغییر شیب به صورت دستی و یا برقی بر قیمت تردمیل ارزان تاثیر گذار است.

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه تردمیل با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.( مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی )

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.