پوگو استیک | لاغری و تناسب اندام با پوگو استیک

پوگو استیک یکی از محیج ترین و لذت بخش ترین ورزش ها می باشد که در سراسر دنیا علاقه مندان بسیار زیادی دارد.

لاغری و تناسب اندام پوگو استیک

این وسیله می تواند باعث ایجاد تحرک و شادابی در کوک و نوجوانان شود و میزان بسیار زیادی از کالری انباشته شده در بافت های چربی را براحتی بسوزاند البته باید توجه داشت که اولین پیش شرط استفاده از این وسیله سرگرم کننده و مفید، رعایت نکات ایمنی و پوشیدن کلاه محافظ، آرنجبند و زانوبند می باشد.

پوگو استیک
پوگو استیک

پوگواستیک و تناسب اندام در کنار هیجان و نشاط

مناسب سنین 5 سال به بالا

چوب  پوگو استیک قابلیت جهیدن تا 61 سانتی متر را دارد، جنس آن بسیار محکم و بادوام بوده و تمام فلزی است. این چوب دارای دسته های Y مانندی با دستگیره های فومی است که به در دست گیری و کنترل راحت تر چوب کمک می کند.

علاوه بر فنر فلزی بسیار مستحکم و مقاوم، این فنر با استیل تقویت شده است و باعث می شود تا هیجگونه امکان فشاری نبوده و تمام سطوح آن به دلیل امنیت بیشتر به شکل گرد در آمده است.

لاغری و تناسب اندام پوگو استیک

حتی کیفیت پلاستیک زیر پا هم به طرزی عالی افزایش یافته است. و دارای چوبی با قطر 7.62 سانتی متر است که دوبرابر چوبهای قبلی است که دارای ایمنی بیشتر و استحکام بالاتری است.

چوب های مخصوص جامپینگ به هنگام رونمایی در تلویزیون شهرت و محبوبیت زیادی بین کودکان کسب کردند و والدین متوجه اهیمت، ارزشمندی آنها شدند به خصوص به دلیل امکان فعالیت فیزیکی که برای کودکان فراهم می کرد و سودمندی که برای سلامتی آنها داشت، بسیار محبوب شد.

این چوب وسلیه ای عالی برای سوزاندن کالری بچه ها است ، این وسیله طوری کودکان را سرگرم می کند که حتی متوجه نمی شوند ورزش می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.