لوله پلیکا آویسا و ساخت اسباب بازی برای کودکان

لوله آلومینیومی با قطرهای بزرگتر مانند 3 یا 6 اینچ در آبیاری کاربرد دارد.

فاضلاب، معدن و ساخت و ساز وزن کم آن نصب یا تغییر مکان در صورت نیاز را آسان می کند و برنامه ضخامت های مختلف دیوار آن را برای تحمل فشارهای کاری مختلف مناسب می کند.

لوله مس نیکل یا لوله پلیکا آویسا که گاهی اوقات به اختصار لوله کونی نامیده می شود، به دلیل خدمات آب دریا شناخته شده است و مزایایی در کاربردهای دریایی دارد.

افزودن نیکل و سایر عناصر از جمله آهن و منگنز، به آلیاژ اجازه می دهد تا مقاومت بالایی در برابر خوردگی نشان دهد.

کاربردهای معمولی عبارتند از لوله کشی دریایی برای توزیع آب دریا، در مبدل های حرارتی برای نیروگاه های تولید برق ساحلی، و در کارخانه های شیمیایی که محلول های خنک کننده تولید می کنند که تمایل به شور یا شور دارند.

مزیت دیگر این ماده برای مصارف دریایی مقاومت بالای آلیاژ در برابر رسوب زیستی است که هزینه های نگهداری را نسبت به سایر گزینه های مواد لوله با مقاومت کمتر مانند فولاد کاهش می دهد.

در حالی که هزینه اولیه مواد ممکن است بیشتر باشد، مس نیکل نیز دارای ارزش ضایعات بالاتری است، به این معنی که برخی هزینه های اضافی در پایان عمر لوله گذاری امکان پذیر است.

لوله مسی استانداردی برای استفاده در کاربردهای آب آشامیدنی برای ساخت و سازهای تجاری و مسکونی بوده است.

لوله مسی که گاهی به عنوان لوله مسی نامیده می شود، در قطرهای اسمی استاندارد از 1/4 اینچ تا 8 اینچ موجود است و به طور سنتی به عنوان طول های سخت استاندارد مانند 10 فوت یا 20 فوت فروخته می شود.

لوله مسی معمولا به عنوان لوله مسی یا لوله مسی شناخته می شود و در طول هایی مانند کویل های 60 فوت یا 100 فوت ارائه می شود.

انواع لوله های مسی شامل نوع K، نوع L یا نوع M است که برای برآوردن الزامات ASTM B88 – 16 طراحی شده است.

به عنوان مثال، به عنوان تغذیه برای تامین آب خانگی از خیابان اصلی تا محل سکونت عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.