مت یوگا ، خرید ارزان مت یوگا در فیت پینو

مت یوگا ریباک RAYG 11030BL دارای دو حفره برای قرار دادن روی رک می باشد و با دوام و استحکامی که دارد می توانید به صورت مداوم در تمرینات از آن استفاده کنید.

مت یوگا
مت یوگا

مت یوگا از فوم نرم و بهداشتی ساخته شده است که در برابر کشش و حرکات زیاد شما دوام بالایی دارد و زمان استفاده از شما در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت می کند و باعث می شود شما دچار انواع بیماری ها نشوید.

وزن سبک مت یوگای ریباک کار جابه جایی را برای شما راحت تر می کند و می توانید به راحتی آن را با خود حمل کرده و در هر مکانی از این وسیله استفاده کنید.

این مت قابل شست و شو می باشد و می توانید به آسانی آن را تمیز کنید.

مت یوگا ریباک RAYG 11030BL

سطح نرم و بافت چسبنده غیرلغزنده ای که مت یوگای ریباک دارد سبب می شود در زمان اجرای تمرینات دچار لغزشی نشوید و بتوانید حرکات ورزشی را به طور صحیح انجام دهید.

مت یوگای ریباک دارای ابعاد ۱۷۳*۶۱ سانتی متری است و ضخامت ۴ میلی متری می باشد.

استفاده از زیرانداز ورزشی برای انجام دادن حرکات ورزشی ضروری است، زیرا باعث حفظ سلامتی و تندرسی شما می‌شود.

مت ریباک برای جلوگیری از تماس بدن با سطح سخت و آلوده در زمان انجام دادن ورزش‌هایی مانند یوگا، بدنسازی، ایروبیک، پیلاتس و… بسیار مناسب است.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.