مراحل چرخه عمر ظروفی که از مایع ظرفشویی 4 لیتری گلی استفاده کرده اند!

این مطالعه به تمام مراحل چرخه عمر دستی و ماشین ظرفشویی در ایالات متحده توسعه می‌یابد دو ماشین ظرفشویی معمولی مسکونی تولید شده توسط همکار صنعت ما ارزیابی قرار می‌گیرند.

وان پلاستیکی سبک وزن Whirlpool WDF354 PAH و وان فولاد ضد زنگ سنگین و گرانتر Kitchen Aid KDTM354ESS هر دو گواهینامه Energy Star هستند.

ماشین های ظرفشویی سنتی (با اندازه استاندارد و هوشمند)، دسته ای با بیشترین سهم (50٪) از محصولات فروخته شده همانطور که گفته شد، 84 درصد ماشین‌های ظرفشویی خانگی فروخته شده دارای گواهی انرژی است.

مصرف‌کنندگان این لوازم را با هدف حداقل رساندن مصرف منابع خریداری می‌کنند.

استانداردهای فعلی فدرال برای استفاده از مایع ظرفشویی 4 لیتری گلی را خلاصه می کند و مدل ماشین ظرفشویی ماشینی انتخاب شده در این مطالعه برای کلاس آنها معمولی است.

مرز سیستم ماشین ظرفشویی و ظرفشویی دستی را نشان می دهد از آنجایی که هر دو روش ظرفشویی از سینک و آبگرمکن استفاده می کنند، بار تولیدی برای این قطعات مستثنی شده است.

یک مطالعه آزمایشگاهی در کوچک برای کمک به انجام استفاده از روش‌های محیطی ظروف فاز مصرفی و مصرف انرژی و آب را برای روش‌های معمولی و توصیه‌های انجام شده برای نصب دستی و ماشین‌های شستشو انجام می‌شود. توضیحاتی در مورد این شیوه ها در روش های مورد استفاده در زیر ارائه شده است.

عوامل فراتر از محدوده این تحلیل وجود دارد که می تواند بر عملکرد پایداری نیز تأثیر بگذارد ظروف داخل پلاستیکی باید بر روی قفسه بالای قرار داده شود تا تخریب ظروف و دستگاه به حداقل برسد.

کاربران ممکن است از قبل از دو ساعت قبل در آزمایشات موسسه استاندارد ملی آمریکا انجمن تولید کننده لوازم خانگی آمریکا (ANSI/AHAM) صبر کنند.

مایع

کاربران همچنین ممکن است ماشین های خود را به طور نامناسب بارگیری کنند و نتیجه ظروف نیاز به داشتن داشته باشند.

این تجزیه و تحلیل و چگونگی الگوهای قرار دادن تاثیر در اثر عملکرد نتایج یا عملکرد را ارزیابی نکرد.

عوامل خارجی سختی آب در تحقیقات دیگر مورد بررسی قرار گرفته است و ممکن است عمر مفید دستگاه را کاهش دهد اگر رسوب گذاری به طور منظم حذف نشود.

کار آینده بررسی می‌کند که چگونه عملکرد ضعیف باید از سختی خارج شود برای رفتارهای پیش از تصفیه و مواد شوینده و همچنین استفاده از ماشین‌های ظرفشویی هوشمند که می‌تواند استفاده کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.