پخش رایگان سرویس ظروف پلاستیکی مسافرتی در مشهد تعجب همگان را به خود جلب کرد

جسیکا کین یک نویسنده حرفه ای است که علاقه مند به مرتب و منظم نگه داشتن همه چیز است، او در حال حاضر برای FlexCon، فروشنده پیشرو ظروف، سطل ها و جعبه های پلاستیکی فله می نویسد.

سرویس ظروف پلاستیکی مسافرتی و بسته بندی های پلاستیکی پلاستیک های یکبار مصرف معمولی هستند.

شناسایی کمی که از ظروف و بسته بندی های پلاستیکی برای عرضه محصولات استفاده می کند و چه کسانی این محصولات را خریداری می کنند و ظروف و بسته بندی آنها را دور می اندازند ضروری است.

ما یک مدل برای تجزیه و تحلیل جریان مواد با استفاده از جداول ورودی-خروجی (IO-MFA) ایجاد می کنیم که جریان بین بخشی پلاستیک ها را به عنوان ظروف و بسته بندی مشخص می کند.

ما این مدل را برای جریان مواد پلاستیکی در سراسر کشور در ژاپن اعمال می‌کنیم و در مورد اینکه کدام نوع پلاستیک باید از چه منابعی جمع‌آوری شود تا به هدف بازیافت تعیین‌شده توسط دولت برسیم، بحث می‌کنیم.

این مدل IO-MFA می‌تواند برای کشورهای دیگری که جداول ورودی-خروجی را منتشر می‌کنند و مبنایی برای استراتژی‌هایی برای حل مشکلات مرتبط با پلاستیک‌های یک‌بار مصرف ارائه می‌کنند، اعمال شود.

دولت ژاپن یک استراتژی برای پلاستیک ها تدوین کرد و اهداف بلندپروازانه ای از جمله کاهش 25 درصدی زباله های پلاستیکی یک بار مصرف و استفاده مجدد/بازیافت 60 درصدی برای ظروف و بسته بندی های پلاستیکی تا سال 2030 تعیین کرد.

استفاده از پلاستیک از جمله ظروف و بسته بندی که باید مبنای استراتژی باشد، نامشخص است، در اینجا، ما جریان مواد در سراسر کشور پلاستیک در ژاپن را بر اساس جداول ورودی-خروجی شناسایی می کنیم.

از تقاضای داخلی 8.4 میلیون تنی پلاستیک در سال 2015، 1.6 و 2.5 میلیون تن به ترتیب برای ظروف و بسته بندی شامل جریان ورودی خانگی و صنعتی از طریق خرید/تهیه محصولات، خدمات و مواد خام برآورد شد.

با توجه به مقدار فعلی بازیافت جمع‌آوری‌شده از خانوارها (1.0 میلیون تن) و صنایع (0.3 تا 0.4 میلیون تن)، هدف استفاده مجدد/بازیافت قبلاً محقق شده است، اگر هدف محدود به ظروف خانگی و زباله‌های بسته‌بندی باشد، همانطور که تمرکز بازیافت ژاپن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.