پکیج فنری تناسب اندام (پیشنهاد ویژه)

پکیج فنری تناسب اندام ؛ تولیدی از کشور چین است که شامل ۴ وسیله ورزشی از جمله: فنر تقویت عضلات سینه، فنر تقویت مچ، فنر تقویت عضلات پا و طناب بوده که با استفاده از آن ها می توان به تقویت عضلات و کالری سوزی پرداخت.

پکیج فنری تناسب اندام

پکیج فنری تناسب اندام

تمرین با این پکیج علاوه بر افزایش آمادگی جسمانی، موجب کاهش وزن نیز خواهد شد.

فنر تقویت عضلات سینه این پکیج متشکل از ۵ فنر مقاوم است که به دو دستگیره از جنس پلاستیک فشرده نصب شده و بسیار مستحکم می باشد؛ این فنرها همچنین قابلیت جداسازی داشته و می توان به راحتی با کم و زیاد کردن آن ها، شدت تمرین را متغیر نمود.

فنر تقویت مچ این پکیج که ۲ عدد می باشد، با دسته هایی از جنس پلاستیک فشرده، متصل به یک فنر مقاوم بوده و با تمرین متداوم می توان عضلات مچ و ساعد و نیز انگشتان را تقویت نمود.

فنر تقویت عضلات پا این پکیج متشکل از یک دسته با جنس پلاستیک فشرده است که با یک فنر مقاوم به دو عدد پدال از جنس پلاستیک فشرده متصل شده و با استفاده از آن، می توانید عضلات ساق پا و نیز شکم را تقویت کنید؛ همچنین روی پدال این وسیله ورزشی، محافظی قرار دارد که نه تنها مانع از تکان خوردن پا می شود، بلکه ساختار فومی و نرم آن به شما کمک خواهد کرد تا هنگام ورزش کمتر احساس خستگی کنید.

طناب موجود در این پکیج یکی از گزینه های مناسب برای کاهش وزن است که می توانید با تمرین طناب زدن از شر چربی های اضافه بدن رهایی یابید؛ جنس دسته های آن از چوب بوده و جنس طناب کشی با طرح بافت می باشد.

وسایل ورزشی در این پکیج بسیار کارآمد است و با استفاده از آن ها علاوه بر تقویت عضلات و ماهیچه های بدن می توانید به آسانی چربی سوزی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.