پک باشگاهی تی ار ایکس trx ،بهترین پک

پک باشگاهی تی ار ایکس TRX

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پک باشگاهی تی ار ایکس trx  یک وسیله ورزشی از جنس نایلون می باشد که بسیار محکم و مقاوم است به طوری که چتربازها برای بند چتر از همین بند استفاده می کنند.

پک باشگاهی تی ار ایکس trx

در انتهای این بند دو دستگیره وجود دارد و تا وزن 600 کیلوگرم را تحمل می کند. پک باشگاهی تی آر ایکس شامل بند باشگاهی پرو پک TRX Pro Kit است که با تضمین اصلی بارکد و تگ شناسایی ارائه می شود.

این بند دارای قلاب حرفه ای که به وسیله آچار آلن قفل می گردد، می باشد.

این پک شامل یک بند اصلی، یک بند تنظیم ارتفاع، یک بند برای اتصال به لوله، بالشی پشت در، یک عدد دی وی دی، آچار آلن برای بستن پیچ قلاب و کیف مخصوص می شود.

پک باشگاهی تی ار ایکس trx

این پکیج در مقایسه با سری های دیگر تی آر ایکس مقاومت بالاتری دارد و برای انجام تمرینات حرفه ای در باشگاه طراحی شده است.

بندهای بسیار قوی، راه حل های نصب زیاد، ویدئو پایه ای مربی و راهنمای تمرینات 8 هفته ای به علاوه تمرینات اضافه برای مشتری از مزیت های این پک به شمار می آید.

هر فرد اگر تا به حال هیچ ورزشی انجام نداده باشد می تواند توسط این وسیله حرکات ورزشی را که از مربی آموخته است اجرا کند، تی آر ایکس یک وسیله ورزشی قابل حمل می باشد که بیش از 1 کیلوگرم وزن ندارد، این وسیله برای اهداف مختلفی همچون کاهش وزن، افزایش قدرت عضلات، درمان آسیب دیدگی ها و… کاربرد دارد.

این ورزش به صورت ایستاده می باشد و افرادی که تمام روز مجبور هستند پشت میز بنشینند می توانند آن را انجام بدهند تا از خطرات زیاد نشستن در امان بمانند.

این ورزش همه عضلات بدن را به کار می گیرد و استقامت را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.