چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

 چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

چتر پاراسل مدل Breeze کوچک دو منظوره محصولی تفریحی و بسیار مهیج از شرکت Waterflight روسیه برای استفاده در انواع آب های دریا ها و دریاچه ها که ساخته شده از نوع چتر های هوایی می باشد.

محصولی که برای استفاده معلق در بین هوا و آب ساخته شده که در میان بهترین و هیجان انگیز ترین وسیله های تفریحی قرار می گیرد.

این کالا نوع کوچک در میان سایر پاراسل ها بوده که از جنس پارچه چند لایه پلی استر و برزنت با ابعاد تاج ۴۲ متری که شامل خود چتر می شود بهره می برد.

این نوع پاراسل ظرفیت یک نفره را داشته که توسط نشیمنگاهی مقاوم و همچنین طناب های نگهدارنده کش مانند امکان ایجاد سطحی برای نشستن را فراهم می کنند.

اما این نوع پاراسل ها دارای طنابی به طول ۲۵۰ متر می باشند که به یک قایق تند رو متصل شده و سپس چتر را به دنبال خود می کشاند.

طنابی که بسیار مقاوم بوده و به صورت بافت طراحی شده است.

از سایر ویژگی های این نوع پاراسل می توان به تحمل وزن ۱۰۰ کیلوگرمی و همچنین سرعت ۹۰ کیلومتر بر ساعت آن اشاره کرد.

سرعتی که مستقیما بستگی به پارچه چتر و ابعاد آن خواهد داشت.

اما موقع حرکت قسمت بدنه اصلی این پاراسل به خوبی باز شده و نشیمنگاه آن در قسمت جلو چتر قرار خواهد گرفت و در هنگام اوج گرفتن فرد مصرف کننده ۶۰ الی ۷۰ متر از سطح آب فاصله خواهد گرفت.

در واقع نوع حرکت این پاراسل توسط فشار باد صورت گرفته که خود سبب می شود تا علاوه بر ایجاد سرعت بیشتر، لذت بالایی را نیز در هنگام سواری از آن بهره ببرد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.