مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

 چتر پاراسل مدل Breeze کوچکچتر پاراسل مدل Breeze کوچکاما این نوع پاراسل ها دارای طنابی به طول 250 متر می باشند که به یک قایق تند رو متصل شده و سپس چتر را به دنبال خود می کشاند.سرعتی که مستقیما بستگی به پارچه چتر و ابعاد آن خواهد داشت.مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

 چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

چتر پاراسل مدل Breeze کوچک

چتر پاراسل مدل Breeze کوچک دو منظوره محصولی تفریحی و بسیار مهیج از شرکت Waterflight روسیه برای استفاده در انواع آب های دریا ها و دریاچه ها که ساخته شده از نوع چتر های هوایی می باشد.

محصولی که برای استفاده معلق در بین هوا و آب ساخته شده که در میان بهترین و هیجان انگیز ترین وسیله های تفریحی قرار می گیرد.

این کالا نوع کوچک در میان سایر پاراسل ها بوده که از جنس پارچه چند لایه پلی استر و برزنت با ابعاد تاج 42 متری که شامل خود چتر می شود بهره می برد.

این نوع پاراسل ظرفیت یک نفره را داشته که توسط نشیمنگاهی مقاوم و همچنین طناب های نگهدارنده کش مانند امکان ایجاد سطحی برای نشستن را فراهم می کنند.

اما این نوع پاراسل ها دارای طنابی به طول 250 متر می باشند که به یک قایق تند رو متصل شده و سپس چتر را به دنبال خود می کشاند.

طنابی که بسیار مقاوم بوده و به صورت بافت طراحی شده است.

از سایر ویژگی های این نوع پاراسل می توان به تحمل وزن 100 کیلوگرمی و همچنین سرعت 90 کیلومتر بر ساعت آن اشاره کرد.

سرعتی که مستقیما بستگی به پارچه چتر و ابعاد آن خواهد داشت.

اما موقع حرکت قسمت بدنه اصلی این پاراسل به خوبی باز شده و نشیمنگاه آن در قسمت جلو چتر قرار خواهد گرفت و در هنگام اوج گرفتن فرد مصرف کننده 60 الی 70 متر از سطح آب فاصله خواهد گرفت.

در واقع نوع حرکت این پاراسل توسط فشار باد صورت گرفته که خود سبب می شود تا علاوه بر ایجاد سرعت بیشتر، لذت بالایی را نیز در هنگام سواری از آن بهره ببرد.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

مجید قاسم زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیت‌پینو شما را به خرید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.